PGM Services sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

PGM Services sp. z o.o. praca

Warszawa

Jesteśmy PGM Services sp. z o.o., Twoim zaufanym partnerem w świecie outsourcingu i offshoringu, z siedzibą w sercu Polski - Warszawie. Nasza przygoda rozpoczęła się w grudniu 2015 roku i od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze kompetencje w obszarze wsparcia sił sprzedaży oraz merchandisingu. Z dumą możemy powiedzieć, że nasz zespół liczy od 201 do 500 wykwalifikowanych pracowników, którzy każdego dnia wkładają swoje serce w to, co robią.

Nasza oferta to przede wszystkim szeroki wachlarz usług, które pomagają naszym klientom osiągać ich cele biznesowe. Merchandising, outsourcing sił sprzedaży, organizacja promocji, degustacji, zapewnienie hostess, dostarczanie materiałów POS oraz usługa tajemniczego klienta to tylko niektóre z rozwiązań, które przygotowaliśmy z myślą o dynamicznie zmieniającym się rynku. Rozumiemy, jak ważne jest dostosowanie się do indywidualnych potrzeb każdego klienta, dlatego zawsze podchodzimy do zadań z pełnym zaangażowaniem i elastycznością.

Innowacyjność to dla nas nie tylko słowo-klucz, ale codzienna praktyka. Realizujemy ambitny projekt, wspierany przez Fundusze Europejskie, który ma na celu stworzenie zaawansowanej platformy do zarządzania i automatyzacji procesów. To nasz krok w przyszłość, który pozwoli nam jeszcze lepiej służyć naszym klientom.

Jakość i bezpieczeństwo to fundamenty, na których budujemy relacje z klientami. Dlatego też w naszej codziennej pracy nieustannie przestrzegamy zasad RODO, dbając o bezpieczeństwo przetwarzanych danych osobowych. To także część naszego zaangażowania w Polski Ład, który jest wyrazem naszej odpowiedzialności społecznej i etycznej postawy w biznesie.

Choć nie zdradzamy wszystkich kart dotyczących naszych wartości i misji, możesz być pewien, że działamy z pasją i zaangażowaniem, które przekładają się na stabilność finansową i wartość, jaką dostarczamy naszym klientom. Projekt, który realizujemy, jest tego najlepszym przykładem - jego wartość to blisko pół miliona złotych, z czego znaczną część stanowi dofinansowanie z Unii Europejskiej.

Zapraszamy Cię do współpracy z PGM Services sp. z o.o., gdzie innowacja spotyka się z doświadczeniem, a zadowolenie klienta jest naszym priorytetem. Razem możemy osiągnąć więcej!

PGM Services sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Merchandiser Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy PGM Services sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PGM Services sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PGM Services sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Wrocław
  4. Poznań
  5. Rzeszów
  6. Nowa Sól

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca PGM Services sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Selgros Rokicińska - merchandiser chemia

    • Łódź
    • umowa zlecenie
    • dodatkowa/dorywcza
    • rekrutacja zdalna
    • Ogólnopolska firma merchandisingowa zatrudni merchandisera na sklep Selgros Rokicińska

      Zakres obowiązków

      • wykładanie towaru wg. wytycznych klienta
      • raportowanie pracy za pomocą aplikacji mobilnej

      Wymagania

      • książeczka sanepid
      • doświadczenie w pracy merchandisera - mile widziane

      Oferujemy

      • regularne wizyty pn, śr, pt (42 h miesięcznie)
      • wynagrodzenie miesięczne 768,60 zł

Pracodawcy w Warszawie