GlucoActive Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

GlucoActive sp. z o.o. praca

Wrocław

We are a fast-growing technological startup powered by our purpose to make diabetes lives safer and more comfortable. We build a team of passionate individuals who are willing to learn, solve problems and face everyday challenges to create products that will completely change the blood sugar monitoring market.

GlucoActive Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy GlucoActive Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GlucoActive Sp. z o.o.

Mapa GlucoActive Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bielsko-Biała
  3. Poznań
  4. Gliwice
  5. Rzepin

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca GlucoActive Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Stażysta w dziale marketingu / administracji

    • Wrocław
    • staż/praktyka
    • część etatu
    • Poszukujemy stażysty, który chciałby stawiać swoje pierwsze kroki w branży startupów i innowacyjnych technologii i potencjalnie pozostać u nas na stałe.

      Oferowany 3-miesięczny staż jest płatny. Po tym okresie, kandydat może zostać zatrudniony na stałe.

      Zakres obowiązków

      Pomoc w prowadzeniu działań marketingowych oraz administracji obejmująca:

      • Tworzenie bazy kontaktów marketingowych.
      • Research danych marketingowych i biznesowych
      • Public Relations - komunikacja z prasą,
      • Nadzór nad stroną i materiałami firmy w sieci,
      • Tworzenie materiałów marketingowych, grafik, copywriting,
      • Komunikacja z innymi działami firmy.

      Wymagania

      • Chęć do intensywnej nauki nowych zagadnień i zdobywania nowych umiejętności
      • Sumienność i zorganizowanie,
      • Znajomość narzędzi do projektowania grafiki (opcjonalnie)
      • Doświadczenie w środowisku startupowym (opcjonalnie),
      • Znajomość Wordpress (opcjonalnie).

      Oferujemy

      • Płatny, 3-miesięczny staż,
      • Praca w wyjątkowym startupie, którego technologia ma duży impact społeczny,
      • Elastyczne godziny pracy,
      • Możliwość pracy zdalnej,
      • Dogodna lokalizacja biura (w centrum Wrocławia).
  • Specjalista ds marketingu

    • Wrocław
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Zakres obowiązków

      • Współtworzenie strategii rozwoju i komunikacji marketingowej,
      • Analiza danych i osiągniętych wyników, współtworzenie dalszej strategii, optymalizacja działań,
      • Udział w wydarzeniach branżowych,
      • Komunikacja z innymi działami firmy,

      Wymagania

      • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
      • Znajomość narzędzi do projektowania grafiki,
      • Umiejętność planowania, wielozadaniowości i pracy w dynamicznym środowisku projektowym,
      • Silne zdolności organizacyjne i rozwiązywania problemów,

      Oferujemy

Pracodawcy w Wrocławiu