Czy to Twoja firma?

walls modern design praca

Wrocław

Witaj w świecie walls modern design Wrocław, gdzie każda przestrzeń zamienia się w dzieło sztuki. Od naszego założenia 15 listopada 2021 roku, z pasją tworzymy i przekształcamy wnętrza, dostarczając usługi remontowo-budowlane na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni, że możemy nazwać Wrocław naszym domem, a nasze prace odzwierciedlają ducha tego historycznego, a zarazem nowoczesnego miasta.

Specjalizujemy się w realizacji robót budowlanych oraz wykończeniowych, które łączą w sobie zarówno funkcjonalność, jak i estetykę. Nasze usługi doradcze obejmują szeroki wachlarz możliwości - od kolorystyki, poprzez tapety i tynki dekoracyjne, aż po designerskie podłogi i dekorowanie mieszkania. Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, dlatego nasze podejście jest zawsze indywidualne i dostosowane do osobistych potrzeb.

Za sterami walls modern design stoi Mirosław Duczkowski, który swoją wiedzą i doświadczeniem kieruje firmą ku nowym wyzwaniom. To dzięki jego wizji i kompetencjom zawodowym możemy z dumą mówić o naszym konkurencyjnym atucie - indywidualnym doradztwie, które wyróżnia nas na tle branży.

Nasza historia może być krótka, ale nasze ambicje i zaangażowanie w każdy projekt są ogromne. Wierzymy, że solidne fundamenty, na których budujemy naszą markę, są kluczem do sukcesu i satysfakcji naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali walls modern design Wrocław - tam, gdzie design spotyka się z funkcjonalnością.

walls modern design najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Malarz Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy walls modern design

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca walls modern design

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Malarz przemysłowy - Szwecja

    Baltix.se sp. z o.o.
    • Szwecja
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Malarz - Niemcy

    FLEX WORK SP. Z O.O.
    • 2 500 € netto / mies.
    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    Polecana Popularna
    Dodana
  • MALARZ / TAPECIARZ

    Techvisie B.V.
    • 2 300-3 000 € netto (+ VAT) / mies.
    • Holandia
    • umowa agencyjna
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Dodana
  • MALARZ (w zakładzie prefabrykacji) - nr ref. MP/08-2024

    Lugra Sp. z o.o.
    • Niemcy
    Polecana
    Dodana
  • MALARZ NATRYSKOWY

    • Holandia
    Polecana
    Dodana

Mapa walls modern design

Siedziba główna

Praca walls modern design - oferty archiwalne

  • Malarz - szpachlarz od zaraz!

    walls modern design
    • Wrocław
    • umowa zlecenie
    • dodatkowa/dorywcza
    • Firma WMD DUCZKOWSKI świadcząca usługi remontowo-wykończeniowe zatrudni malarzy i kafelkarzy z doświadczeniem.

      Specjalizujemy się w wykonywaniu kompleksowych prac remontowych inwestycji biurowych, mieszkaniowych, usługowych czy budynków użyteczności publicznej. Prowadzimy działalność świadcząc usługi na terenie Wrocławia i okolic oraz województwa dolnośląskiego.

      Zakres obowiązków

      Główne obowiązki:

      • współpraca z innymi członkami ekipy
      • przygotowanie podłoża pod szpachlowanie
      • przygotowanie danego podłoża pod malowanie
      • prace pomocnicze
      • realizowanie powłok malarskich

      Wymagania

      Minimum rok doswiaczenia w branży budowlanej.

      • Chęć do pracy, poczucie odpowiedzialności
      • mile widziane prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód

      Oferujemy

      Zapewniamy komfortowe warunki dla pracowników, przyjazną atmosferę i terminową wypłatę wynagrodzenia.

      Zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem: wallsmoderndesign@gmail.com lub telefonicznie pod nr 534224490 w celu przedstawienia szczegółów dotyczących współpracy.

Pracodawcy w Wrocławiu