TEQUESTA

Czy to Twoja firma?

TEQUESTA praca

Warszawa

Międzykulturowe Przedszkole TEQUESTA Warszawa, naszą misją jest zapewnienie optymalnych warunków do rozwijania własnej osobowości Dzieci, zaspokajanie Ich potrzeb, wspieranie w rozwijaniu zdolności i zainteresowań.

Przedszkole dwujęzyczne - językowe TEQUESTA Warszawa to także misja wspierania Rodziny w procesie wychowania młodego pokolenia, stwarzanie atmosfery akceptacji, wzajemnego zaufania i bezpieczeństwa, w której Dziecko bawi się, uczy, nabywa umiejętności wzbogacające jego osobowość i pobudza swoją aktywność wobec otaczającego Go świata.

TEQUESTA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia hotelarstwo / gastronomia / turystyka medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy TEQUESTA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TEQUESTA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TEQUESTA

Dane Rejestrowe

TEQUESTA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
TEQUESTA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Pruszków
  4. Bielsko-Biała
  5. Kobyłka
  6. Białystok
  7. Gdańsk
  8. Marki
  9. Zabki

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca TEQUESTA - oferty archiwalne

  • Nauczyciel Edukacji Przedszkolnej

    TEQUESTA
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Międzynarodowe Niepubliczne Przedszkole zlokalizowane na Warszawskiej Białołęce zatrudni nauczyciela edukacji przedszkolnej.

      Zakres obowiązków

      • przygotowanie roczne/miesięczne/tygodniowe planu pracy, konspektów codziennych zajęć
      • prowadzenie dokumentacji przedszkolnej w postaci min. dziennika zajęć
      • prowadzenie dokumentacji i cykliczne obserwacje każdego dziecka
      • przygotowanie programu indywidualnej pracy z dzieckiem tj. między innymi wspomaganie i korygowanie rozwoju dziecka ze zróżnicowanymi potrzebami edukacyjnymi
      • przeprowadzanie i dokumentowanie diagnozy dojrzałości szkolnej dzieci sześcioletnich
      • organizowanie wydarzenia z życia przedszkola tj. wycieczki, imprezy okolicznościowych (dni Babci, Dziadka, Mamy, Taty, Dziecka, jasełka itp.), teatrzyki itp.
      • zapewnienie bezpiecznych, konstruktywnych, kreatywnych, wartościowych i ciekawych dla dziecka warunki do wszechstronnego rozwoju
      • dbanie o dobrą współpracę z Rodzicami poprzez m.in. organizowanie zebrań (wraz z harmonogramem i sprawozdaniem z każdego zebrania) lub innych spotkań oraz bieżący, codzienny kontakt
      • współpraca ze specjalistami takimi jak psycholog, logopeda, terapeuta i innymi, z których pomocy dziecko korzysta
      • uczestnictwo w Radach Pedagogicznych
      • awans zawodowy. Samodoskonalenie, podnoszenia kwalifikacji, zdobywania stopni: nauczyciel kontraktowy, mianowany, dyplomowany
      • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe z edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej
      • zaangażowanie i pasja
      • kreatywność
      • chęć rozwoju osobistego
      • miłość do zawodu
      • specjalne wymagania - książeczka sanepidowska

      Oferujemy

      • atrakcyjne warunki zatrudnienia
      • możliwość pracy w zgranych zespołach nauczycieli polskojęzycznych i anglojęzycznych
      • szkolenia i rozwój zawodowy
      • możliwość awansu zawodowego
      • możliwość pracy w nurcie pozytywnej dyscypliny
      • praca zmianowa

      Chętne osoby prosimy o kontakt 603 919 094

  • Pomoc kucharza

    TEQUESTA
    • Warszawa
    • Zakres obowiązków

      • przygotowywanie i wydawanie pozycji z menu
      • dbanie o standardy wydawanych potraw
      • dbanie o czystość stanowiska pracy
      • utrzymywanie higieny pracy
      • krojenie, pieczenie, panierowanie, odważanie poszczególnych komponentów i pakowanie posiłków,
      • sprzątanie

      Wymagania

      • dyspozycyjność;
      • samodzielność,
      • gotowość do pracy w systemie zmianowym - Zmiany od 6.00 do 18.00 po 8 godzin
      • aktualna książeczka SANEPIDU
      • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
      • zapał i zaangażowanie w pracę
      • umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • umowę o pracę
      • pracę w miłej atmosferze
      • stabilne zatrudnienie
  • Psycholog dziecięcy

    TEQUESTA
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • Obecnie przedszkole poszukuje PSYCHOLOGA DZIECIĘCEGO.

      • obserwacje dzieci
      • przygotowywanie dokumentacji w tym IPETów
      • prowadzenie terapii psychologiczno-pedagogicznej
      • prowadzenie TUSów
      • prowadzenie zajęć grupowych

      Wymagania

      • doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym

      Oferujemy

      • oferujemy pracę w międzynarodowym zespole
      • dobre warunki pracy
      • dobrą atmosferę
      • szkolenia/ możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych
      • umowę zlecenie lub współpracę B2B
  • Native Teacher

    TEQUESTA
    • Warszawa
    • International private preschool named " TEQUESTA" is looking for native teacher.

      Your responsibilities

      • work as a nativ teacher in international private preschool

      Our requirements

      • creativity
      • commitment
      • high personal culture
      • native speaker level

      We offer

      • we offer work in international team
      • good work conditions
      • nice atmosphere
      • training
      • possibility to increase professional qualifications

Pracodawcy w Warszawie