Czy to Twoja firma?

CashDirector S.A praca

Warszawa

Od momentu naszego powstania w 2012 roku w sercu Warszawy, CashDirector S.A. nieustannie dąży do rewolucjonizowania świata finansów dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jesteśmy pionierami w dziedzinie innowacyjnych technologii księgowych, które umożliwiają bankom i systemom BPO/SSC znaczące obniżenie kosztów operacyjnych.

Nasza oferta skupia się na dostarczaniu wirtualnego CFO oraz platformy księgowej działającej w czasie rzeczywistym. Jest to rozwiązanie, które idealnie komponuje się z istniejącymi usługami bankowości online, dostosowane do potrzeb dynamicznie rozwijających się firm z sektora SME/SMB. Wyróżnia nas nagrodzona technologia robotów księgowych oraz innowacyjna platforma oparta na sztucznej inteligencji, która zapewnia inteligentne zarządzanie finansami naszych klientów.

Z dumą patrzymy na naszą międzynarodową ekspansję, z sukcesami rozwijając działalność w krajach takich jak Francja, Włochy, Belgia i Niemcy. To świadczy o globalnym zaufaniu do naszych rozwiązań i potwierdza naszą pozycję na rynku jako lidera innowacji.

Zespół CashDirector S.A. liczy od 51 do 200 wykwalifikowanych pracowników, których zaangażowanie i ekspertyza są fundamentem naszego sukcesu. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy nieustannie poszukują nowych rozwiązań, aby wspierać naszych klientów w osiąganiu ich celów biznesowych.

Nasza strategia opiera się na współpracy z zewnętrznymi dostawcami, co pozwala nam na ciągłe wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań i utrzymanie konkurencyjnej przewagi. Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie technologii finansowych, które są dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

W CashDirector S.A. stawiamy na transparentność i budowanie długotrwałych relacji z naszymi klientami. Oferujemy nie tylko zaawansowane narzędzia księgowe, ale również kompleksowe doradztwo biznesowe i wsparcie na każdym etapie współpracy.

Jesteśmy przekonani, że nasze rozwiązania są przyszłością finansów dla firm i nieustannie pracujemy nad ich doskonaleniem. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz korzystają z przewagi, jaką daje współpraca z CashDirector S.A.

CashDirector S.A najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia it (informatyka) sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy CashDirector S.A

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CashDirector S.A

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CashDirector S.A

Siedziba główna

Oddział Toruń

Oddział Lublin

CashDirector S.A poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca CashDirector S.A - oferty archiwalne

  • Manager ds. rozwoju działu pełnej księgowości (ksiąg handlowych)

    CashDirector S.A
    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Obecnie poszukujemy osoby samodzielnej, która zajmie się tworzeniem i prowadzeniemdziału obsługi Klientów na pełnej księgowości. Doceniamy zaangażowanie, otwartość nanowe rozwiązania i ponadprzeciętną inicjatywę.

  • Recepcjonistka/Recepcjonista

    • Warszawa
    • SuperKsięgowa (CashDirector S. A.) we współpracy z mBankiem tworzy Ogólnopolską Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR), do której przystąpiło już ponad 2000 biur rachunkowych. Tworzymy i udostępniamy nowoczesne narzędzia technologiczne pomagające kontrolować i prowadzić biznes naszym Klientom, takie jak autorski system mKsięgowość, mOrganizer, Firmootwieracz.Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Recepcjonistka/Recepcjonista

      Recepcjonistka/Recepcjonista

      Obowiązki

      • Wspieranie bieżących prac biura
      • Wprowadzanie danych
      • Kontakt z klientami
      • Kompletowanie dokumentów
      • Ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
      • Zapewnienie właściwego obiegu dokumentów w biurze
      • Bieżące monitorowanie i uzupełnianie zapasów artykułów spożywczych i biurowych
      • Współpraca z kurierami oraz stałymi dostawcami
      • Obsługa urządzeń biurowych

      Wymagania

      • Statusu Studenta niestacjonarnego; preferowane kierunki: technik administracji, technik handlowiec, technik ekonomista
      • Chęci do nauki i rozwoju
      • Zaangażowania w wykonywane obowiązki
      • Komunikatywności
      • Umiejętności współpracy w zespole
      • Dobrej organizacji pracy

      Oferujemy

      • Pracę w prestiżowej, innowacyjnej firmie
      • Możliwość odbycia praktyk
      • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 9-17
      • Bardzo przyjazną atmosferę w miłym i zgranym zespole
      • Możliwość awansu
      • Owocowe dni
      • Bony świąteczne
      • Kartę Multisport
      • Pakiet medyczny
      • Imprezy Integracyjne
      • Lokalizacja firmy blisko centrum miasta

      Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Pracodawcy w Warszawie