STANIEK I PARTNERZY - RADCOWIE PRAWNI I DORADCY PODATKOWI SPÓŁKA PARTNERSKA

Czy to Twoja firma?

STANIEK I PARTNERZY - RADCOWIE PRAWNI I DORADCY PODATKOWI SPÓŁKA PARTNERSKA praca

Wrocław

Jesteśmy nowoczesną i innowacyjną kancelarią prawno-podatkową. Znamy prawo i rozumiemy biznes. Doradzamy z pasją. Chcemy ułatwiać prowadzenie biznesu naszym klientom, na każdym jego etapie.

Współpracując z uznanymi przedstawicielami świata nauki, równolegle czerpiąc z bogatego doświadczenia biznesowego członków naszego zespołu, tworzymy optymalną kompozycję wiedzy praktycznej i teoretycznej.

Mamy do siebie zaufanie. Stawiamy na otwartą komunikację, wymianę doświadczeń oraz budowanie długofalowych relacji. Naszym pracownikom zapewniamy możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego oraz wsparcie w zdobywaniu specjalizacji zawodowych.

STANIEK I PARTNERZY - RADCOWIE PRAWNI I DORADCY PODATKOWI SPÓŁKA PARTNERSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Konsultant Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy STANIEK I PARTNERZY - RADCOWIE PRAWNI I DORADCY PODATKOWI SPÓŁKA PARTNERSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca STANIEK I PARTNERZY - RADCOWIE PRAWNI I DORADCY PODATKOWI SPÓŁKA PARTNERSKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa STANIEK I PARTNERZY - RADCOWIE PRAWNI I DORADCY PODATKOWI SPÓŁKA PARTNERSKA

Biuro Wrocław

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Gdańsk
  5. Kutno
  6. Sokolów Podlaski
  7. Częstochowa
  8. Niepołomice

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca STANIEK I PARTNERZY - RADCOWIE PRAWNI I DORADCY PODATKOWI SPÓŁKA PARTNERSKA - oferty archiwalne

  • Konsultant podatkowy

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Do naszej Kancelarii szukamy pracowników na różnych etapach rozwoju zawodowego, z zacięciem do prawa, poczuciem humoru oraz gotowością do podejmowania nowych wyzwań.

      Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

      Konsultant podatkowy

      Zakres obowiązków

      • aktywny udział w rozwiązywaniu problemów podatkowych klientów, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru podatków dochodowych (TP, Estoński CIT, ulga B+R)
      • przygotowywanie pism urzędowych, w tym wniosków o wydanie interpretacji indywidualnych, zastrzeżeń do protokołów, odwołań od decyzji, skarg do sądów administracyjnych, opiniowanie dokumentów, etc.
      • sporządzanie dokumentacji cen transferowych oraz analiz porównywalności
      • udział w interdyscyplinarnych projektach optymalizacyjnych rozliczenia prawno-podatkowe klientów Kancelarii i wspieranie działu prawnego Kancelarii z zakresu prawa podatkowego przy wykonywaniu bieżącego doradztwa
      • wsparcie w projektach prawno-podatkowych realizowanych w międzynarodowym środowisku
      • przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych dla klientów kancelarii

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe prawnicze lub ekonomiczne
      • minimum roczne doświadczenie w prawie podatkowym
      • minimum roczne doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji cen transferowych – warunek niezbędny
      • chęć zdobycia tytułu doradcy podatkowego, radcy prawnego lub adwokata
      • umiejętność analitycznego myślenia
      • umiejętność współpracy w ramach pracy zespołowej, jak i kontaktu z Klientami

      Oferujemy

      • pracę w dziale prawa podatkowego w prężnie rozwijającej się kancelarii
      • wsparcie w rozwoju zawodowym, w tym w obszarze szkoleń
      • finansowanie szkoleń oraz kursów rozwijających umiejętności i kompetencje przydatne w pracy w zespole kancelarii
      • kontakt z klientem
      • pakiet prywatnej opieki medycznej i kartę Multisport
      • uczciwe i partnerskie podejście

      Warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji jest przesłanie listu motywacyjnego. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pracodawcy w Wrocławiu