Czy to Twoja firma?

VGD Audyt praca

Warszawa

VGD to sieć firm, która posiada oddziały w wielu państwach nie tylko na kontynencie europejskim. VGD współpracuje z miejscowymi specjalistami gwarantując najwyższą jakość usług. Głównym priorytetem dla VGD jest dbałość o klienta i jak najlepsze wypełnianie powierzonych obowiązków.

Nasi specjaliści to biegli rewidenci, posiadający wieloletnie doświadczenie w międzynarodowych firmach doradczych. Ich doświadczenie i wiedza w zakresie rachunkowości, podatków i rewizji finansowej buduje kapitał naszej firmy.

VGD Audyt najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekonomista Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy VGD Audyt

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca VGD Audyt

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa VGD Audyt

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
VGD Audyt
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Bydgoszcz
  4. Rzeszów
  5. Bielsko-Biała
  6. Gliwice
  7. Kraków
  8. Szczecin
  9. Lublin
  10. Katowice

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca VGD Audyt - oferty archiwalne

  • Asystent Biegłego Rewidenta w dziale Audytu Ogólnego

    VGD Audyt
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      umowa o pracę / umowa zlecenie / kontrakt b2b
      pełny etat / część etatu
      praca stacjonarna / praca hybrydowa

      Wymagania

      Twój zakres obowiązków
      • wykonywanie wybranych odcinków pracy z zakresu badań sprawozdań finansowych oraz innych usług na rzecz Klientów VGD,
      • współrealizacja projektów z zakresu badania i przeglądów sprawozdań finansowych oraz innych usług na rzecz Klientów VGD,
      • bieżący kontakt i współpraca z Klientami VGD w ramach realizowanych projektów,
      • pozyskiwanie i weryfikacja dokumentacji oraz analiza danych,
      • współpraca z innymi członkami zespołu.
      Nasze wymagania
      • doświadczenie w audycie, zdobyte na praktykach lub w dotychczasowej pracy, mile widziane,
      • absolwenci lub studenci studiów ekonomicznych (preferowane kierunki rachunkowość, finanse lub pokrewne),
      • zainteresowanie tematyką rachunkowości, podatków, finansów oraz chęć rozwoju w tych obszarach,
      • samodzielność, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
      • gotowość do poszerzania wiedzy oraz umiejętności analitycznego myślenia,
      • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
      To oferujemy
      • konkurencyjne wynagrodzenie,
      • udział w szkoleniach i egzaminach na biegłego rewidenta,
      • finansowanie szkoleń dla Biegłych Rewidentów,
      • udział w ciekawych projektach oraz indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego,
      • pracę w zespole doświadczonych biegłych rewidentów i doradców podatkowych,
      • godziny pracy 9:00-17:00,
      • możliwość zdobycia praktycznej wiedzy zawodowej,
      • możliwość częściowej pracy zdalnej.
      O nasWięcej informacji na stronie Etapy rekrutacji:
      • Kontakt telefoniczny z wybranymi Kandydatami.
      • Rozmowa rekrutacyjna online za pośrednictwem Microsoft Teams.
      • Propozycja współpracy.
      • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV
        za pomocą przycisku aplikowania.

Pracodawcy w Warszawie