Czy to Twoja firma?

INVESTMENTS CLUBS GASTRONOMY sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Gdańsk

W sercu malowniczego Gdańska, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, znajduje się nasza wyjątkowa przestrzeń – Investments Clubs Gastronomy. Nasza podróż rozpoczęła się 13 sierpnia 2020 roku, kiedy to postanowiliśmy wprowadzić na rynek usługi, które łączą w sobie pasję do doskonałej kuchni z wyjątkowym doświadczeniem gościnności.

Jako specjaliści od zakwaterowania i usług gastronomicznych, nasz zespół codziennie dąży do tego, aby każdy klient czuł się wyjątkowo, oferując mu nie tylko miejsce do odpoczynku, ale także kulinarną podróż, która zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia. Nasze restauracje i stałe placówki gastronomiczne są projektowane z myślą o zapewnieniu niezapomnianych wrażeń, a nasze ruchome placówki pozwalają na dostarczenie tej samej jakości i smaku w dowolne miejsce.

Rozumiemy, jak ważna jest elastyczność w dzisiejszym szybkim świecie, dlatego nasza oferta kateringowa jest dostosowana do indywidualnych potrzeb naszych klientów – od małych spotkań po wielkie eventy. Nasze menu jest zawsze świeże, innowacyjne i przygotowywane z najwyższą starannością, aby każde danie było nie tylko smaczne, ale i zapadło w pamięć.

Chociaż nie możemy podzielić się z Państwem wszystkimi szczegółami naszej historii czy wartości, które nas kierują, jesteśmy przekonani, że najlepiej poznacie nas poprzez doświadczenie, które oferujemy. Każdego dnia staramy się być lepsi, słuchając potrzeb naszych gości i ciągle doskonaląc nasze usługi.

W Investments Clubs Gastronomy wierzymy, że każdy posiłek i każdy pobyt powinien być wyjątkowy. Zapraszamy do doświadczenia gościnności na najwyższym poziomie, gdzie każdy szczegół ma znaczenie, a zadowolenie naszych gości jest naszą największą nagrodą.

INVESTMENTS CLUBS GASTRONOMY SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Promotor Gdańsk
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy INVESTMENTS CLUBS GASTRONOMY SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INVESTMENTS CLUBS GASTRONOMY SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa INVESTMENTS CLUBS GASTRONOMY SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
INVESTMENTS CLUBS GASTRONOMY SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Bielsko-Biała
  3. Warszawa
  4. Lublin

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca INVESTMENTS CLUBS GASTRONOMY SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Szukamy osób do zespołu bez doświadczenia/ WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • SZUKAMY OSÓB BEZ DOŚWIADCZENIA DO ZESPOŁU/ Warszawa Śródmieście

      Uzupełniamy nasz zespół w związku z czym poszukujemy osób, które nie boją się nowych wyzwań, są kreatywne i szybko nawiązują kontakt. Praca 3,4 lub 5 dni w tygodniu. Zapewniamy szkolenie i wsparcie naszych szkoleniowców, wypłaty tygodniowe oraz wynagrodzenie przekraczające 1000 zł tygodniowo.

      Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą pracy, wyślij do nas swoje CV a my skontaktujemy się z Tobą:)

      Zakres obowiązków

      Twoje zadania:

      • kontakt z klientem
      • przedstawianie oferty firmy
      • przekazywanie informacji na temat realizacji zamówień

      Wymagania

      Czego oczekujemy?

      • dyspozycyjności
      • pozytywnego nastawienia
      • przyjemnej aparycji
      • j. ang. w stopniu komunikatywnym

      Oferujemy

      Zapewniamy:

      • szkolenie i wsparcie naszych szkoleniowców
      • praca 3,4 lub 5 dni w tygodniu
      • wypłaty tygodniowe
      • wynagrodzenie przekraczające 1000 zł tygodniowo
      • umowę zlecenie
      • elastyczny grafik

Pracodawcy w Gdańsku