School of English. Szkoła języków obcych

Czy to Twoja firma?

School of English. Szkoła języków obcych praca

Warszawa

Witajcie w School of English, naszej szkoły języków obcych, która od 16 lat jest dumnie zakorzeniona w sercu Ząbek. Nasza historia to opowieść o pasji do języków, o zaangażowaniu i o nieustannym dążeniu do doskonałości w nauczaniu. Z dumą patrzymy wstecz na nasze początki i cieszymy się z każdego roku, który przyczynił się do rozwoju naszej szkoły i umiejętności naszych uczniów.

Nasza oferta edukacyjna to szeroka gama kursów językowych, w tym angielski, francuski, niemiecki i polski dla obcokrajowców. Zajęcia prowadzimy zarówno stacjonarnie, w przyjaznych murach naszej szkoły, jak i online, co pozwala na elastyczność i dostępność nauki dla każdego, kto pragnie poszerzyć swoje horyzonty językowe. Nasze metody nauczania są nowoczesne i skoncentrowane na komunikacji – korzystamy z multimedialnych tablic interaktywnych, aplikacji mobilnych i materiałów online, a także angażujemy naszych uczniów w naukę poprzez media społecznościowe.

Jesteśmy dumni z naszego indywidualnego podejścia do każdego ucznia. Nasze kameralne zajęcia pozwalają na głęboką interakcję i dostosowanie tempa nauki do potrzeb każdej osoby. Wierzymy, że każdy ma w sobie potencjał do nauki języka, a naszym zadaniem jest dostarczenie narzędzi i wsparcia, które pozwolą ten potencjał uwolnić.

Nasi nauczyciele to wykwalifikowani profesjonaliści z co najmniej 12 latami doświadczenia zawodowego, którzy nieustannie rozwijają swoje umiejętności, aby zapewnić najwyższą jakość kształcenia. Jesteśmy również uczestnikami programu ADVANTAGE British Council, co jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w dostarczanie usług na najwyższym poziomie.

W School of English każdy może znaleźć coś dla siebie – od przygotowania do międzynarodowych egzaminów językowych po zajęcia doskonalące umiejętności mówienia i pisania. Nasze zajęcia są dostosowane do różnych poziomów zaawansowania i potrzeb, co sprawia, że nauka języka jest efektywna i przyjemna.

Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności uczącej się, gdzie każdy dzień to nowa możliwość do nauki, wzrostu i odkrywania radości płynącej z komunikacji w nowym języku. Razem możemy przekraczać bariery językowe i kulturowe, otwierając drzwi do nowych doświadczeń i możliwości. Dołącz do nas i zacznij swoją językową przygodę już dziś!

School of English. Szkoła języków obcych najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy School of English. Szkoła języków obcych

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca School of English. Szkoła języków obcych

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa School of English. Szkoła języków obcych

Siedziba główna

Praca School of English. Szkoła języków obcych - oferty archiwalne

  • Nauczyciel języka angielskiego

    • 80-140 zł / godz.
    • Ząbki
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • praca od zaraz
    • School of English, 30 lat tradycji, Ząbki nawiąże współpracę z ANGLISTĄ. Szukamy osoby z wykształceniem kierunkowym, doświadczeniem w nauczaniu, nastawionej na rozwój. Konieczny dobry dojazd do Ząbek (koło Warszawy). Na początek proponujemy jeden / dwa bloki w tygodniu, w godzinach 16-21. Przy dodatkowych kwalifikacjach (angielski specjalistyczny, drugi nauczany język) możliwa większa liczba godzin. Grupy młodzieży i dorosłych poziomy od B1 do C1/C2.

      Zakres obowiązków

      • nauka języka angielskiego dla młodzieży i dorosłych – poziomy od B1 do C1/C2
      • zajęcia zblokowane jeden lub dwa razy w tygodniu, w godzinach 16-21
      • możliwa większa liczba godzin przy dodatkowych kwalifikacjach (angielski specjalistyczny lub drugi nauczany język)

      Wymagania

      • wykształcenie kierunkowe
      • doświadczenie w nauczaniu
      • nastawienie na rozwój
      • konieczny dobry dojazd do Ząbek (koło Warszawy)

      Oferujemy

      • wynagrodzenie 80-140 zł za godzinę
      • najstarsza i jedyna szkoła językowa w Ząbkach o statusie placówki oświatowej (RSPO nr 109150)
      • szkoła posiada certyfikat British Council
      • szkoła o kameralnej atmosferze, położona w zabytkowej części Ząbek zaprojektowanej jako miasto-ogród
  • Współpraca z ROMANISTĄ, ANGLISTĄ , POLONISTĄ , RUSYCYSTĄ , ITALIANISTĄ - ZĄBKI

    • 70-150 zł / godz.
    • Ząbki
    • Zatrudnimy doswiadczonego ANGLISTĘ ( bardzo dobre wynagrodzenie ) oraz ROMANISTĘ , chętnie z drugim językiem ( WŁOSKI , hiszpański , rosyjski ) . Również Nauczyciela Polskiego dla obcokrajowców ( chetnie Rusycystę ) .

      ANGLISTA - praca z grupami od poziomu B1/ B2 . Raz /dwa w tygodniu w godzinach 16-21

      ROMANISTA - jeden ( lub dwa w przypadku drugiego języka ) blok tygodniowo w godz 16-21

      POLONISTA/ RUSYCYSTA - jeden / dwa bloki tygodniowo w godz 16-21.

      ITALIANISTA - 1 raz w tygodniu

      I

      Wymagania

      STACJONARNIE . Mile widziani nauczyciele z pow wołomińskiego lub z bardzo dobrym dojazdem do ZĄBEK . Osoby szukające stabilizacji w miejscu pracy . Chetnie lektorzy z wieloletnim doswiadczeniem .

      Oferujemy

      School of English jest lokalną szkoła językową z 30 tradycją . stabilną współpracę.Stałych uczniów i małe grupy we wszystkichj przedziałach wiekowych . . Mozliwość zwiekszania liczby godzin pracy w miarę współpracy . Bardzo dobre stawki godzinowe. Pracę na lata .

Pracodawcy w Warszawie