Czy to Twoja firma?

Niepubliczne Przedszkole AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA Dagny Gajewska praca

Toruń

W sercu malowniczego Torunia znajduje się miejsce, gdzie każde dziecko jest traktowane z wyjątkową troską i uwagą – to właśnie nasze Niepubliczne Przedszkole AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA Dagny Gajewska. Od pierwszych chwil naszej działalności, stawiamy na jakość edukacji i opieki, tworząc przestrzeń, w której maluchy mogą bezpiecznie rozwijać swoje pasje i talenty.

W Akademii Przedszkolaka każdy dzień to nowa przygoda. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne są pierwsze lata życia w kształtowaniu przyszłości naszych podopiecznych, dlatego stworzyliśmy miejsce, które jest niczym drugi dom – pełen ciepła, zrozumienia i rodzinnego klimatu. Nasz zespół to wykwalifikowane i pełne empatii nauczycielki, które poświęcają dużo czasu na indywidualną pracę z każdym przedszkolakiem, co pozwala na wszechstronny rozwój dzieci i budowanie ich pewności siebie.

Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej historii czy misji w formie zapisanych słów, nasze codzienne działania są najlepszym odzwierciedleniem wartości, które przyświecają naszej pracy. Wierzymy, że każde dziecko jest wyjątkowe i zasługuje na to, by jego indywidualność była doceniana i rozwijana. Nie mamy też danych dotyczących naszej pozycji rynkowej czy innowacyjności, ale nasze zaangażowanie w rozwój maluchów i ich zadowolone uśmiechy są dla nas najlepszym wskaźnikiem sukcesu.

W Akademii Przedszkolaka nie tylko dbamy o edukacyjny rozwój naszych przedszkolaków, ale także o ich bezpieczeństwo i dobre samopoczucie. Każdego dnia staramy się być dla nich inspiracją i wsparciem, a nasze działania opieramy na zaufaniu i szacunku.

Zapraszamy do naszej Akademii, gdzie każdy dzień jest pełen odkryć, a każde dziecko ma szansę na szczęśliwe i pełne radości dzieciństwo. Razem tworzymy przestrzeń, w której przedszkolaki mogą bezpiecznie rosnąć, ucząc się i bawiąc – każdego dnia.

Niepubliczne Przedszkole AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA Dagny Gajewska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna

Oferty pracy Niepubliczne Przedszkole AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA Dagny Gajewska

Praca alert - powiadomienia

Praca Niepubliczne Przedszkole AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA Dagny Gajewska

  • Nauczyciel przedszkola

    Niepubliczne Przedszkole AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA Dagny Gajewska
    • Toruń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Mapa Niepubliczne Przedszkole AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA Dagny Gajewska

Siedziba główna

Niepubliczne Przedszkole AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA Dagny Gajewska poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Golub-Dobrzyń
  2. Wrocław

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Niepubliczne Przedszkole AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA Dagny Gajewska - oferty archiwalne

    • Toruń
    • Zakres obowiązków

      Opieka nad dziećmi od 2,5 do 6 r.ż.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: wczesnoszkolna i przedszkolna
      • Inne wymagania: mile widziane dodatkowe szkolenia, doświadczenie zawodowe oraz znajomość języka obcego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 422 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Toruniu