Czy to Twoja firma?

Family Gifts SC Klaudia Jabłońska i Paweł Kopeć praca

Warszawa

Family Gifts Spółka Cywilna Klaudia Jabłońska i Paweł Kopeć

Family Gifts świadczy usługi fotografii noworodków na terenie Warszawy. W związku z rozwojem usług poszukujemy do współpracy doświadczonych fotografów - fotografia noworodkowa.

Fotograf noworodków – 2 stanowiska

Miejsce pracy: Warszawa

Family Gifts SC Klaudia Jabłońska i Paweł Kopeć najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy Family Gifts SC Klaudia Jabłońska i Paweł Kopeć

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Family Gifts SC Klaudia Jabłońska i Paweł Kopeć

Mapa Family Gifts SC Klaudia Jabłońska i Paweł Kopeć

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Family Gifts SC Klaudia Jabłońska i Paweł Kopeć
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Wrocław
  4. Pruszków
  5. Poznań

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Family Gifts SC Klaudia Jabłońska i Paweł Kopeć - oferty archiwalne

  • Fotograf - fotografia noworodków

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • Jeśli jesteś osobą entuzjastycznie nastawioną do życia, otwartą na nowe wyzwania, lubisz kontakt z ludźmi i nawiązywanie relacji i masz doświadczenie w fotografii oferujemy Ci ciekawą pracę w perspektywicznym nietuzinkowym projekcie, obcowanie w ciekawym środowisku pracy.

      Zakres obowiązków

      • Wykonywanie sesji rodzinnych

      Wymagania

      od kandydata:

      • Odpowiedzialność, cierpliwość i ciepło, empatia
      • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania życzliwych i miłych relacji
      • Dyspozycyjność
      • Samodzielność
      • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej

      konieczne:

      Doświadczenie pracy w zawodzie fotografa i umiejętność pracy z aparatem na ustawieniach manualnych min.3 lata

      Oferujemy

      • Proponujemy pracę na umowę zlecenie.
      • Praca 5 dni w tygodniu.
      • Wynagrodzenie jest zależne od efektów pracy tj. liczby zrealizowanych i sprzedanych sesji fotograficznych nowo narodzonych dzieci.
      • Fotograf otrzymuje sprzęt i narzędzia pracy oraz przed przystąpieniem do pracy przechodzi obowiązkowe szkolenie z zakresu fotografii noworodków.

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.na info@familygifts.pl

Pracodawcy w Warszawie