Czy to Twoja firma?

ZINEL FACILITY MANAGEMENT sp. z o.o. praca

Warszawa

Od ponad dekady ZINEL FACILITY MANAGEMENT jest synonimem niezawodności i profesjonalizmu w branży zarządzania nieruchomościami w Warszawie. Nasze początki sięgają 2005 roku, kiedy to z pasją i wizją stworzenia firmy, która będzie wzorem w obsłudze obiektów, wkroczyliśmy na rynek. Od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze kompetencje, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. W ZINEL FACILITY MANAGEMENT zatrudniamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, których liczba oscyluje w przedziale od 51 do 200 osób. Każdy z naszych pracowników jest integralną częścią firmy, która prężnie rozwija swoje usługi, by zapewnić naszym klientom spokój i bezpieczeństwo ich nieruchomości. Jako część Zinel Holding SA, czerpiemy z bogatych doświadczeń całej grupy, co pozwala nam na ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług. Nasza oferta to nie tylko stała, kompleksowa i całodobowa obsługa obiektów z funkcją helpdesk, ale również serwisy instalacji budynkowych i infrastrukturalnych, a także wsparcie poprzez usługę serwisu mobilnego. Specjalizujemy się w technicznym zarządzaniu nieruchomościami, co obejmuje analizę, doradztwo, projektowanie oraz wykonawstwo instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, chłodnictwa i systemów automatyki budynkowej. Jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku FM, którą budujemy dzięki wiarygodności, rzetelności i specjalistycznym służbom technicznym. Nasze usługi są potwierdzone licznymi certyfikatami i nagrodami, co świadczy o ich najwyższej jakości. W ZINEL FACILITY MANAGEMENT rozumiemy, że stały rozwój kwalifikacji pracowników to klucz do sukcesu, dlatego inwestujemy w ich edukację i rozwój zawodowy. Nasza historia to nie tylko lata na rynku, ale przede wszystkim zadowoleni klienci, którzy zaufali naszej ekspertyzie i doświadczeniu. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już teraz cieszą się spokojem i pewnością, że ich nieruchomości są w dobrych rękach. ZINEL FACILITY MANAGEMENT – Twój partner w zarządzaniu nieruchomościami.

ZINEL FACILITY MANAGEMENT SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna inżynieria / technologia / technika nieruchomości

Oferty pracy ZINEL FACILITY MANAGEMENT SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZINEL FACILITY MANAGEMENT SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZINEL FACILITY MANAGEMENT SP. Z O.O.

Siedziba główna

ZINEL FACILITY MANAGEMENT SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZINEL FACILITY MANAGEMENT SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Technik obiektu / konserwator (nr 2540)

    ZINEL FACILITY MANAGEMENT SP. Z O.O.
    • Inowrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      OBSŁUGA TECHNICZNA BUDYNKU USŁUGOWO-HANDLOWEGO

      Wymagania

      • Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV, Kurs elektryk

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Technik obiektu

    • 5 000 zł / mies.
    • Wrocław

      OBSŁUGA TECHNICZNA OBIEKTU, SERWISOWANIE URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH I SANITARNYCH, PRACA NA WYSOKOŚCI POW. 3 M
      Praca w godzinach 8-16
      Kontakt z pracodawcą: 668 450 228

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
      • Uprawnienia: SEP- uprawnienia elektryczne
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie zawodowe, staż pracy dowolny, SEP- uprawnienia elektryczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Pracodawcy w Warszawie