Czy to Twoja firma?

BAU - SYSTEM sp. z o.o. praca

Tarnów

Witajcie, jesteśmy BAU - SYSTEM, firma z ponad osiemnastoletnim doświadczeniem w branży budowlanej, zlokalizowana w sercu Rzeszowa. Nasza historia to opowieść o ciągłym rozwoju, pasji do budowania i zaangażowaniu w każdy projekt, który mamy przyjemność realizować.

Nasza oferta skierowana jest do tych, którzy szukają niezawodnych rozwiązań w zakresie prac ziemnych, drogowych i wyburzeniowych. Z dumą oferujemy wynajem maszyn budowlanych wraz z wykwalifikowanym operatorem, zapewniając tym samym efektywność i bezpieczeństwo na placu budowy. Rozumiemy wyzwania związane z transportem ponadgabarytowym, dlatego dysponujemy flotą samochodów specjalistycznych, które sprostają nawet najtrudniejszym zadaniom.

Jesteśmy również dostawcą wysokiej jakości elementów betonowych i kruszyw, które stanowią fundament wielu konstrukcji. Nasze produkty to synonim trwałości i solidności, co potwierdza nasza reputacja na rynku.

W BAU - SYSTEM wiemy, jak ważna jest stabilność podłoża, dlatego wykonujemy stabilizacje gruntu, tworząc mocne fundamenty pod drogi, parkingi i inne infrastruktury. Nasze usługi są synonimem najwyższej jakości, co jest dla nas nie tylko obietnicą, ale codzienną praktyką.

Zimą nie zostawiamy naszych klientów na lodzie – dosłownie i w przenośni. Oferujemy odśnieżanie wielkoprzestrzenne, wywóz śniegu oraz zamiatanie mechaniczne, dbając o to, aby zimowe warunki nie zakłóciły codziennej pracy naszych klientów.

Jesteśmy firmą o mikro strukturze organizacyjnej, co pozwala nam na elastyczne i indywidualne podejście do każdego klienta. Nasza wielkość jest naszą siłą – szybko reagujemy na zmieniające się potrzeby rynku i jesteśmy blisko naszych klientów.

W BAU - SYSTEM tworzymy więcej niż tylko solidne konstrukcje – budujemy relacje oparte na zaufaniu i profesjonalizmie. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy cenią sobie jakość, niezawodność i doświadczenie. Razem możemy zrealizować projekty, które będą służyć przez lata.

BAU - SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja administracja biurowa / praca biurowa serwis / montaż inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy BAU - SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca BAU - SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Monter płyt warstwowych (o)

    BAU - SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Tarnów
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Pomoc montera (o)

    • Tarnów
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BAU - SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

BAU - SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków

Data aktualizacji: 01.09.2024

Praca BAU - SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. ofertowania - inżynier budownictwa (o,u)

    • Tarnów
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      sporządzanie ofert oraz wycen, analizowanie dokumentacji technicznej, wykonywanie przedmiaru, rozsyłanie zapytań ofertowych, przygotowywanie dokumentacji powykonawczej

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: Modyf. oferty w dn. 14.07.2022. wykształcenie wyższe budowlane. Praca w Tarnowie od pon. do pt. w godz.: 8.00-16.00. Wynagrodzenie od 3 010 zł brutto do uzgodnienia w zależności od doświadczenia. Kontakt: BAU - SYSTEM Sp. z o.o., wcześniejszy kontakt tel.: 728 436 160 w godz. 9.00-15.00, CV należy przesyłać na adres e-mail: biuro@bau-system.net.pl 13.07.2022- przyporządkowano 11 osób

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia w zalezności od doświadczenia
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Tarnowie