Czy to Twoja firma?

FHU MAXIBUD MARLENA SIONEK praca

Przysucha

Z dumą prezentujemy naszą firmę, Marlena Sionek Firma Handlowo-Usługowa "Maxibud", która od 2013 roku rozwija swoją działalność w malowniczej miejscowości Ruszkowice. Nasza historia zaczyna się od pasji do tworzenia i realizacji projektów budowlanych, które nie tylko odpowiadają na potrzeby naszych klientów, ale także przyczyniają się do rozwoju lokalnej społeczności.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujemy się w szerokim zakresie usług budowlanych i wykończeniowych. Nasze usługi obejmują zakładanie stolarki budowlanej, tynkowanie, posadzkarstwo, malowanie i szklenie, a także wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. Dzięki naszemu profesjonalizmowi i zaangażowaniu, zdobyliśmy zaufanie klientów, którzy cenią sobie wysoki poziom obsługi i jakość wykonania.

Rozumiemy, jak ważne jest dostarczanie materiałów budowlanych, które spełniają najwyższe standardy. Dlatego oferujemy również sprzedaż hurtową i detaliczną wyrobów metalowych, sprzętu hydraulicznego i grzejnego, a także prowadzimy sprzedaż detaliczną przez domy sprzedaży wysyłkowej lub internet. Nasze produkty i usługi są odpowiedzią na potrzeby zarówno dużych przedsiębiorstw budowlanych, jak i indywidualnych klientów realizujących własne projekty.

W Maxibud wierzymy, że sukces firmy buduje się dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i profesjonalizmu. Chociaż nie ujawniamy szczegółów dotyczących naszych wartości i misji, nasze działania codziennie potwierdzają, że są one zgodne z oczekiwaniami naszych klientów.

Jesteśmy dumni z tego, co do tej pory osiągnęliśmy, ale nie spoczywamy na laurach. Ciągle poszukujemy nowych rozwiązań, które pozwolą nam jeszcze lepiej służyć naszym klientom i wspierać ich w realizacji ich wizji. Zapraszamy do współpracy z Maxibud – razem możemy zbudować coś trwałego.

FHU MAXIBUD MARLENA SIONEK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Przysucha
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy FHU MAXIBUD MARLENA SIONEK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FHU MAXIBUD MARLENA SIONEK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Przyjazna atmosfera

Data aktualizacji: 21.11.2023

Mapa FHU MAXIBUD MARLENA SIONEK

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
FHU MAXIBUD MARLENA SIONEK
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Łódź
  2. Warszawa
  3. Konskie
  4. Bielsko-Biała
  5. Głowno
  6. Szydlowiec
  7. Katowice
  8. Lublin
  9. Poznań
  10. Radom

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca FHU MAXIBUD MARLENA SIONEK - oferty archiwalne

  • Praca

    • 5 000-7 500 zł / mies.
    • Przysucha
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • PRZYJMĘ DO PRACY PRZY MONTAŻU

      Zakres obowiązków

      -montaż stolarki okiennej

      -montaż drzwi

      - montaż bram garażowych

      -szczelny montaż

      Wymagania

      - prawo jazdy kat B

      - chęć do pracy

      -umiejętnośc pracy w zespole

      Oferujemy

      - stałe zatrudnieni na umowe o prace

      praca przez cały rok

      - miła rodzinna atmosfera w młodym zespole

  • MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ

    • Przysucha
    • Zakres obowiązków

      • pomoc przy montażu stolarki okiennej, drzwi, bram garażowych
      • wyklejanie folii okiennych

      Wymagania

      • chęć do pracy
      • mile widziane doświadczenie zawodowe
      • osoby bez doświadczenia jesteśmy wstanie przyuczyć do zawodu

      Oferujemy

      • pracę w młodym zespole
      • przyjazną atmosferę
      • stałe wynagrodzenie

Pracodawcy w Przysusze