laser PRO Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

laser PRO sp. z o.o. praca

Wrocław

Firma laser PRO Sp. z o.o. specjalizuje się w dostarczaniu dedykowanych rozwiązań laserowych renomowanych producentów na rynek polski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie rozwijania i wdrażania technologii laserowych pomagamy naszym klientom w planowaniu aplikacji i inwestycji, szkolimy ich pracowników i wspieramy w rozwiązywaniu problemów oraz optymalizacji i poprawie jakości produkcji. Sprzedajemy nie tyle lasery, co konkretne rozwiązania skrojone pod potrzeby użytkownika – i wiemy, jak to robić!

laser PRO Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy laser PRO Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca laser PRO Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista ds. kalkulacji

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Jelcz-Laskowice
    • umowa o pracę
    Wygasa
  • Specjalista ds. zasobów serwisowych

    • praca od zaraz
    Dodana
  • Pracownik Sekretariatu

    AEROKLUB WROCŁAWSKI
    • 4 000-5 500 zł netto / mies. (zal. od umowy)
    • Wrocław
    • rekrutacja zdalna
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa laser PRO Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Łódź
  3. Kraków

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca laser PRO Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Asystent/-ka ds. księgowości

    • Wrocław
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      • wprowadzenie i monitorowanie danych w programie Subiekt GT,
      • wprowadzanie danych w programie ITCube CMR,
      • wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży, zakupu, faktur VAT, innych dokumentów księgowych, wraz z ich odpowiednim opisem,
      • monitorowanie należności i zobowiązań firmy,
      • prowadzenie dokumentacji związanej z zamówieniami, dostawą towarów, stanem magazynowym,
      • ścisła współpraca z Księgową oraz innymi działami firmy,
      • współpraca z naszymi kontrahentami w kraju i za granicą.

      Wymagania

      • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 12 miesięcy,
      • posiadana wiedza z zakresu prowadzenia księgowości, w szczególności obsługi różnego rodzaju faktur, zamówień, dokumentów dostaw itp.,
      • biegłość w obsłudze programu Subiekt GT i pakietu Office,
      • biegłość w obsłudze systemów CMR, preferowana znajomość ITCube CMR,
      • dobra znajomość języka angielskiego,
      • otwarte usposobienie i łatwość w nawiązywania kontaktów, aktywna pro-kliencka postawa w działaniu, umiejętność współpracy w zespole,
      • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, dokładność, skrupulatność.

      Oferujemy

      • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na 1/2 etatu,
      • elastyczne godziny pracy dostosowane do potrzeb pracownika,
      • współpracę w przyjaznym, rozwijającym się zespole,
      • możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego na samodzielnym stanowisku,
      • niezbędne narzędzia pracy (służbowy laptop, telefon komórkowy).

Pracodawcy w Wrocławiu