Czy to Twoja firma?

Workin sp. z o.o. praca

Warszawa

Jesteśmy Workin – twoim partnerem w kreowaniu przestrzeni, która żyje i oddycha innowacją. Nasza siedziba znajduje się w sercu Warszawy, gdzie pulsujące życie miasta spotyka się z naszą pasją do tworzenia wyjątkowych miejsc pracy i wydarzeń. Nasza specjalność to tworzenie wydarzeń wirtualnych i hybrydowych, które zachwycają wizualnie i technologicznie. Dzięki naszemu doświadczeniu i kreatywności, każde wydarzenie staje się niezapomnianym przeżyciem. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do produkcji i realizacji materiałów oraz programów najwyższej jakości, które przyciągają uwagę i angażują odbiorców. W Workin wierzymy, że przestrzeń pracy powinna być tak elastyczna jak potrzeby naszych klientów. Dlatego oferujemy komfortowe, nowoczesne i w pełni wyposażone biura, które można dostosować do indywidualnych wymagań. Nasze sale konferencyjne i przestrzeń eventowa są gotowe na każde wyzwanie, od małych spotkań po duże konferencje. Nasza firma może być mała liczebnie, z zespołem składającym się z 2 do 10 osób, ale jesteśmy potężni duchem i zaangażowaniem. Każdy klient, który z nami współpracuje, staje się częścią rodziny Workin, gdzie 100% satysfakcji nie jest tylko obietnicą – to nasz standard. Posiadamy w pełni wyposażone zaplecze produkcyjne, które pozwala nam na realizację najbardziej wymagających projektów. Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, ale nie spoczywamy na laurach – ciągle dążymy do doskonałości. Zapraszamy do Workin, gdzie twoje potrzeby biznesowe spotykają się z naszą pasją do tworzenia wyjątkowych miejsc i wydarzeń. Razem możemy stworzyć coś, co nie tylko spełni oczekiwania, ale je przekroczy. Dołącz do naszej historii sukcesu.

Workin Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa nieruchomości

Oferty pracy Workin Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Workin Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Workin Sp. z o.o.

Siedziba główna

Workin Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Workin Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Workin Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Asystent/ Asystentka Zarządu

    • 4 750-6 300 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Workin Sp. z o.o. poszukuje dla swojego klienta, firmy z branży zielonej energii
      Asystenki/ Asystenta Prezesa Zarządu

      Zakres obowiązków

      • Prowadzenie korespondencji z urzędami z całej Polski;
      • Sporządzanie wniosków urzędowych;
      • Poszukiwanie dostawców towarów, firm wykonawczych, specjalistów- wykonywania telefonów, pisanie maili;
      • Kontakty z kontrahentami zagranicą telefoniczne i pisemne;
      • Prowadzenie archiwizacji dokumentacji, w tym cyfryzacja dokumentacji;
      • Wykonywanie innych zleceń związanych z trwającymi projektami;

      Wymagania

      • Trzyletnie doświadczenie na stanowisku administracyjnym- asystenckie/na recepcji/urzędowe;
      • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny;
      • Zaawansowana znajomość języka niemieckiego będzie zdecydowanym atutem mającym wpływ na ocenę CV oraz zarobki;
      • Wysoka kultura osobista, umiejętność krytycznego myślenia;
      • Komunikatywność, łatwość nawiązywania relacji z ludźmi, umiejętność prostego przekazu skomplikowanych rzeczy;
      • Punktualność i dokładność;
      • Nastawienie na osiąganie celów;
      • Zawodowa przebojowość;
      • Mile widziane doświadczenie w branży energetycznej;

      Oferujemy

      • Umowa o pracę;
      • Miejsce do pracy w nowoczesnym biurze coworkingowym Workin przy ul.Senatorskiej 2 w Warszawie;
      • Praca w modelu hybrydowym;
      • Pracę w dynamicznie rozwijającej się branży;
      • Możliwość szkoleń językowych lub z zakresu administracji;
      • Narzędzia do wykonywania zlecenia- laptop i telefon;
      • Bonusy od osiągania celów;

Pracodawcy w Warszawie