AQUA ENGINEERING Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

AQUA ENGINEERING sp. z o.o. praca

Warszawa

AQUA ENGINEERING Sp. z o.o. to fachowa i specjalistyczna firma działająca w szeroko pojętej branży uzdatniania wody na terenie całego kraju. Tworzy ją zespół specjalistów posiadających inżynierskie wykształcenie i wieloletnie doświadczenie, pozwalające objąć Klienta kompleksową opieką: od doradztwa technicznego, poprzez dobór technologii, projektowanie urządzeń oraz instalacji, po kompletną dostawę całego systemu

AQUA ENGINEERING Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy AQUA ENGINEERING Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AQUA ENGINEERING Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AQUA ENGINEERING Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca AQUA ENGINEERING Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Inżynier Projektów

    • 5 000-7 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Poszukujemy Inzyniera Projektów w branży uzdatniania wody.

      Miejsce pracy:

      Biuro w Warszawie; Prowadzenie projektów na terenie całego kraju.

      Zakres obowiązków

      • nadzór na budowach projektów stacji uzdatniania wody,
      • nadzór na budowy rurociągów wody DEMI,
      • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej,
      • zamawianie urządzeń i komponentów stacji uzdatniania wody,
      • koordynowanie prac na obiektach budowlanych (fabryki kosmetyczne, farmaceutyczne).
      • Uczestnictwo w uruchamianiu instalacji.

      Wymagania

      • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
      • język angielski (mile widziany j. rosyjski),
      • znajomość obsługi AutoCAD, Excel, Word, Outlook,
      • dyspozycyjność (delegacie na terenie całego kraju w stosunku 50:50 do pracy w biurze)

      Oferujemy

      • pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie,
      • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
      • atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Pracodawcy w Warszawie