PP5 Monika Błoch - Gołębiowska

Czy to Twoja firma?

PP5 Monika Błoch - Gołębiowska praca

Poznań

Witajcie w PP5 Monika Błoch-Gołębiowska, miejscu, gdzie pasja i profesjonalizm idą w parze z szeroko pojętą służbą dla społeczności. Nasza przygoda zaczęła się w Poznaniu, w samym sercu Wielkopolski, 1 września 2008 roku. Od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów.

Jesteśmy dumni, że możemy zapewnić miejsce, gdzie edukacja, sport i rozrywka łączą się, tworząc unikalne doświadczenia. Nasze usługi są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb, co czyni nas nie tylko dostawcą, ale przede wszystkim partnerem w dziedzinie zakwaterowania i usług gastronomicznych. Zajmujemy się również obsługą rynku nieruchomości, co pozwala nam oferować kompleksowe rozwiązania dla tych, którzy poszukują swojego miejsca na ziemi.

W PP5 Monika Błoch-Gołębiowska stawiamy na profesjonalizm. Nasza działalność profesjonalna, naukowa i techniczna jest fundamentem, na którym budujemy zaufanie naszych klientów. Wierzymy, że dzięki ciągłemu poszerzaniu wiedzy i umiejętności możemy oferować usługi na najwyższym poziomie.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest opieka zdrowotna i pomoc społeczna, dlatego też są one integralną częścią naszej działalności. Pragniemy, aby każdy miał dostęp do wysokiej jakości usług, które wspierają zdrowie i dobre samopoczucie.

Nasza oferta kulturalna, rozrywkowa i rekreacyjna jest odpowiedzią na potrzeby tych, którzy szukają odpoczynku i relaksu. Tworzymy przestrzeń, w której można cieszyć się życiem, rozwijać swoje pasje i spędzać czas w sposób, który najbardziej odpowiada indywidualnym preferencjom.

W PP5 Monika Błoch-Gołębiowska jesteśmy przekonani, że sukces leży w zrozumieniu i spełnianiu oczekiwań naszych klientów. Chociaż nie możemy podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności, to zapewniamy, że każdy aspekt naszej pracy jest wykonywany z największą starannością i zaangażowaniem. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali. Razem możemy więcej!

PP5 Monika Błoch - Gołębiowska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Dyrektor Poznań
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy PP5 Monika Błoch - Gołębiowska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PP5 Monika Błoch - Gołębiowska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PP5 Monika Błoch - Gołębiowska

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wrocław
  3. Poznań

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca PP5 Monika Błoch - Gołębiowska - oferty archiwalne

  • Dyrektor ds. pedagogicznych

    • Poznań
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Niepubliczne Polsko-Angielskie Przedszkole Kotki Dwa zatrudni dyrektora przedszkola ds. pedagogicznych

      Miejsce pracy: Puszczykowo, ul. Poznańska 5 (k.Urzędu Miasta i dworca)

      Zakres obowiązków

      • koordynowanie bieżącej pracy placówki zgodnie z jej pedagogiką, statutem, misją i założeniami
      • rekrutacja dzieci i kadry oraz prowadzenie dokumentacji zgodnie z przepisami
      • reprezentowanie przedszkola na zewnątrz, współorganizacja imprez przedszkolnych zgodnie z kalendarzem
      • aktywna promocja placówki w mediach społecznościowych
      • współpraca z Rodzicami, kadrą przedszkola, organem prowadzącym

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe kierunkowe pedagogiczne
      • doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w jednostce oświatowej
      • znajomość środowiska przedszkolnego
      • bardzo dobra organizacja pracy, orientacja na cel, kreatywność
      • wysoki poziom kultury osobistej, bardzo duża komunikatywność, pogodne nastawienie do rodziców, kadry i dzieci
      • swobodne poruszanie się w świecie mediów społecznościowych
      • bardzo dobrej znajomość języka angielskiego

      Oferujemy

      • czas pracy ok.5-6h/dziennie (możliwy pełen etat)
      • elastyczny czas pracy
      • finansowanie szkoleń, kursów, studiów podyplomowych
      • duża autonmia pracy
      • bardzo dobre warunki, praca w nowym obiekcie, niezbędne narzedzia i infrastruktura do pracy

Pracodawcy w Poznaniu