Czy to Twoja firma?

Przedszkole Niepubliczne Wesoły Tygrysek praca

Toruń

Witajcie w Przedszkolu Niepublicznym "Wesoły Tygrysek", naszej wyjątkowej oazie edukacyjnej, która od 2009 roku rozwija skrzydła najmłodszych mieszkańców Torunia. Nasza historia zaczęła się ponad dekadę temu, kiedy to z pasją i zaangażowaniem postanowiliśmy stworzyć miejsce, gdzie każde dziecko może bezpiecznie odkrywać świat, uczyć się i rozwijać swoje talenty.

Specjalizujemy się w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, a naszą misją jest zapewnienie najwyższej jakości opieki i wsparcia edukacyjnego dla naszych podopiecznych. Z dumą możemy powiedzieć, że nasze przedszkole to nie tylko instytucja, ale przede wszystkim wspólnota, w której młodzi ludzie mogą rozwijać swoje umiejętności w atmosferze akceptacji, radości i kreatywności.

Nasza kadra pedagogiczna to zespół młodych, wykształconych i kreatywnych nauczycieli, którzy każdego dnia wkładają całe swoje serce w pracę z dziećmi. Zajęcia prowadzimy w kameralnych grupach, co pozwala na indywidualne podejście do każdego dziecka i dostosowanie metodyki nauczania do jego potrzeb i możliwości.

W naszej ofercie znajdziecie grupy dla maluchów w wieku od 2,5 do 6 lat. Szczególną uwagę przykładamy do najstarszych przedszkolaków, dla których przygotowaliśmy program zerówki, aby zapewnić im najlepsze przygotowanie do dalszej edukacji szkolnej.

W "Wesołym Tygrysie" każdy dzień to nowa przygoda i okazja do nauki poprzez zabawę. Dbamy o to, aby nasze przedszkole było miejscem, gdzie dzieci czują się bezpiecznie, są szczęśliwe i mogą w pełni wykorzystać swój potencjał.

Zapraszamy do dołączenia do naszej przyjaznej społeczności "Wesołego Tygryska", gdzie edukacja to nie tylko nauka, ale przede wszystkim wielka radość i niekończąca się przygoda.

Przedszkole Niepubliczne "Wesoły Tygrysek" najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Toruń
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Przedszkole Niepubliczne "Wesoły Tygrysek"

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole Niepubliczne "Wesoły Tygrysek"

Mapa Przedszkole Niepubliczne "Wesoły Tygrysek"

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Przedszkole Niepubliczne "Wesoły Tygrysek"
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bydgoszcz
  3. Toruń
  4. Wrocław
  5. Lublin
  6. Bielsko-Biała
  7. Kraków
  8. Świnoujście
  9. Gdynia
  10. Piaseczno

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Przedszkole Niepubliczne "Wesoły Tygrysek" - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    • Toruń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Przedszkole Niepubliczne w Toruniu poszukuje osoby na stanowisko:

      Nauczyciel wychowania przedszkolnego.

      Zakres obowiązków

      • Praca z grupą dzieci
      • Prowadzenie zajęć dydaktycznych
      • Opieka nad dziećmi
      • Organizacja imprez i uroczystości
      • Prowadzenie dokumentacji
      • Kontakt z rodzicami.

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studenci ostatniego roku Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej;
      • Doświadczenie w pracy na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego mile widziane
      • Kreatywność
      • Punktualność
      • Empatia

      Oferujemy

      • Umowę o pracę,( 6h dydaktycznych i 2 umowne na przygotowanie)
      • Możliwość pracy na pełen etat,
      • Pracę w miłym i dynamicznym zespole,
      • Możliwość realizacji awansu zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
      • Możliwość bezpłatnego oddania dziecka do naszej Placówki,
      • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od stopnia awansu zawodowego.

Pracodawcy w Toruniu