Czy to Twoja firma?

AUTO SERVICE Wacław Jendernalik praca

Zblewo

Witaj w "Auto Service" Wacław Jendernalik, Twoim zaufanym partnerze w świecie mechaniki samochodowej, gdzie pasja do motoryzacji i doświadczenie spotykają się, aby zapewnić Twojemu pojazdowi najlepszą możliwą opiekę. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Zblewie, w sercu województwa pomorskiego, gdzie od lat służymy pomocą zarówno lokalnym mieszkańcom, jak i tym, którzy przyjeżdżają do nas z dalszych stron.

Specjalizujemy się w kompleksowej naprawie aut wszystkich marek, co oznacza, że niezależnie od tego, czy prowadzisz sportowy hatchback, rodzinnego SUV-a czy niezawodnego sedana, możesz liczyć na naszą wszechstronną wiedzę i umiejętności. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług, od precyzyjnej diagnostyki, przez naprawę układów hamulcowych i zawieszenia, aż po wymianę rozrządu i wulkanizację. Wszystko to wykonujemy z troską o każdy, nawet najmniejszy detal, bo wiemy, że diabeł tkwi w szczegółach.

Dzięki wieloletniej obecności na rynku, zdobyliśmy cenne doświadczenie, które pozwala nam z dumą mówić o sobie, że jesteśmy ekspertami w naszym fachu. Rozumiemy, że zaufanie, jakim nas obdarzacie, jest fundamentem naszej działalności, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Waszym oczekiwaniom i nawet je przekraczać.

W "Auto Service" Wacław Jendernalik stawiamy na bezpośredni kontakt i budowanie relacji z klientami. Rozumiemy, że dla wielu z Was samochód to nie tylko środek transportu, ale część codziennego życia. Dlatego podchodzimy do każdej naprawy indywidualnie, z empatią i zrozumieniem dla Waszych potrzeb.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego warsztatu w Zblewie, gdzie z pasją i zaangażowaniem zajmiemy się Twoim autem, abyś mógł bezpiecznie i komfortowo kontynuować swoją drogę. "Auto Service" Wacław Jendernalik – tu motoryzacja łączy się z rzetelnością i doświadczeniem.

AUTO SERVICE Wacław Jendernalik najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Zblewo
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy AUTO SERVICE Wacław Jendernalik

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AUTO SERVICE Wacław Jendernalik

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AUTO SERVICE Wacław Jendernalik

Adres rejestrowy

AUTO SERVICE Wacław Jendernalik poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca AUTO SERVICE Wacław Jendernalik - oferty archiwalne

  • Mechanik

    AUTO SERVICE Wacław Jendernalik
    • Zblewo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Diagnozowanie i kompleksowe naprawy samochodów osobowych i dostawczych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
      • Uprawnienia: czeladnik mechanik pojazdów samochodowych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 35 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Zblewie