Czy to Twoja firma?

REMONTOWA COATING & EQUIPMENT sp. z o.o. praca

Gdańsk

W sercu gdańskiego przemysłu stoczniowego, gdzie innowacja łączy się z tradycją, znajduje się Remontowa Coating & Equipment. Jesteśmy dumni, że od 2005 roku tworzymy historię polskiej gospodarki morskiej, będąc częścią największej stoczniowej grupy kapitałowej w kraju – Remontowa Holding S.A. Nasza firma to zespół ponad 250 wykwalifikowanych specjalistów, których pasja i zaangażowanie przyczyniają się do utrzymania morskich gigantów w doskonałym stanie. Specjalizujemy się w zabezpieczeniach antykorozyjnych oraz pracach izolacyjno-stolarskich, które są kluczowe dla długowieczności i bezpieczeństwa każdej jednostki pływającej. Nasze usługi są synonimem jakości, co potwierdza certyfikat TUN NORD EN ISO 9001:2008. Dzięki doświadczonemu nadzorowi i certyfikowanym inspektorom QC, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższy poziom wykonania każdego zadania. Jako część Remontowa Holding, czerpiemy z bogatych zasobów grupy, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną. Jesteśmy liderem branży przemysłowej w regionie i jednym z największych pracodawców na Pomorzu, co pozwala nam na ciągły rozwój i inwestycje w nowoczesne technologie. Nasze zaangażowanie w innowacyjność i jakość jest nie tylko obietnicą dla naszych klientów, ale i codzienną praktyką, która wpisuje się w DNA naszej firmy. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, co znajduje odzwierciedlenie w posiadanej koncesji Ministra Spraw Wewnętrznych na działalność związaną z wyrobami wojskowymi i policyjnymi. To zaufanie, jakim nas obdarzono, jest dla nas zobowiązaniem do nieustannego doskonalenia i podnoszenia standardów. W Remontowa Coating & Equipment wiemy, że każdy statek, który opuszcza nasz dok, jest wizytówką naszej pracy. Dlatego też każdego dnia dążymy do perfekcji, aby nasze usługi były nie tylko spełnieniem oczekiwań naszych klientów, ale przede wszystkim gwarancją ich satysfakcji i bezpieczeństwa na morzu. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla przemysłu morskiego.

REMONTOWA COATING & EQUIPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy REMONTOWA COATING & EQUIPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca REMONTOWA COATING & EQUIPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa REMONTOWA COATING & EQUIPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

REMONTOWA COATING & EQUIPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
REMONTOWA COATING & EQUIPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Wrocław

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca REMONTOWA COATING & EQUIPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Konserwator okrętowy malarz-piaskarz

    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie prac konserwacyjno-malarskich kadłubów ststku i jego wyposażeni, wykonywanie prac piaskarskich oraz innych kreślonych operacji produkcji.
      Miejsce wykonywania pracy:
      ul. Na Ostrowiu 1 oraz ul. Swojka 8 80-958 Gdańsk

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w przemyśle stoczniowym.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 do 25 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Gdańsku