AKATEX

Czy to Twoja firma?

AKATEX praca

Bielsko-Biała

AKATEX Sp. z o.o., zlokalizowana w sercu Bielska-Białej, to renomowany producent odzieży specjalistycznej i ochronnej, dedykowanej dla służb medycznych. Od początku lat 90., z polskim kapitałem jako fundamentem swojej działalności, AKATEX konsekwentnie buduje swoją markę, oferując produkty, które łączą innowacyjność z bezpieczeństwem. W naszym asortymencie znajdują się m.in. kurtki, bluzy, spodnie, koszulki, kamizelki, buty i emblematy dla ratowników medycznych, wszystkie tworzone z myślą o najwyższych standardach jakości i ochrony.

Nasze produkty, wyposażone w zaawansowane technologie takie jak specjalistyczne maszyny odzieżowe czy urządzenia do podklejania szwów, są nie tylko trwałe i wodoszczelne, ale także spełniają normy PN-EN ISO 20471 + A1: 2013. Dzięki wykorzystaniu materiałów termoaktywnych i szwów zgrzewanych, odzież AKATEX gwarantuje maksymalny komfort i ochronę przed zakażeniem, stanowiąc solidną barierę dla drobnoustrojów.

Jesteśmy firmą, która słucha i reaguje na potrzeby naszych Klientów. Nasze podejście do tworzenia odzieży opiera się na długofalowej współpracy merytorycznej, co pozwala nam na ciągłe doskonalenie i dostosowywanie produktów do zaleceń i sugestii użytkowników. Wyróżnia nas nie tylko profesjonalna obsługa klienta i doradztwo, ale także otwartość na innowacje, co przekłada się na solidną pozycję na rynku i zaufanie wśród profesjonalistów medycznych.

AKATEX to więcej niż odzież – to obietnica bezpieczeństwa, komfortu i jakości, której zaufały służby medyczne w Polsce. Nasza historia i doświadczenie są świadectwem zaangażowania w tworzenie produktów, które chronią życie i zdrowie, jednocześnie podnosząc standardy w branży odzieży ochronnej.

AKATEX najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa internet / e-commerce / nowe media

Oferty pracy AKATEX

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AKATEX

Mapa AKATEX

Siedziba główna

AKATEX poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca AKATEX - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. E-commerce / Opiekun Sklepu Internetowego i Stacjonarnego w siedzibie Firmy

    AKATEX
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      W ramach sklepu internetowego:

      • Wykonanie i przygotowanie wraz z obróbką - zdjęć wyrobów do sklepu online
      • Obsługa sklepu internetowego (dodawanie nowych produktów do sklepu, wraz z ich opisem
      • Obsługa zamówień indywidualnych w sklepie internetowym (zmiana statusów zamówień)
      • Aktualizacja produktów na stronie internetowej
      • Planowanie i organizacja wyprzedaży asortymentu zalegającego dłuższy czas w magazynie
      • Katalogowanie produktów podlegających wyprzedaży – podział na wyprzedaże/promocje/nowości i kolekcje OUTLET
      • Kontrola stanu towarów i magazynu wyprzedażowego w sklepie online
      • Prowadzenie ewidencji i raportów sprzedaży za dany okres
      • Obsługa Kampanii mailingowych od konstruowanie treści materiałów promocyjnych do kampanii mailingowej w oparciu o produkty sklepu online
      • Tworzenie "świątecznych" okazji promocyjnych , czuwanie nad terminami tych promocji
      • Generowanie jednorazowych lub okresowych kuponów rabatowych dla klienta
      • Analiza sklepów online konkurencji
      • W przyszłości: Prowadzenie Fanpagu firmy na Facebooku

      W ramach sklepu stacjonarnego:

      • Obsługa Klienta w siedzibie firmy – prezentacja i sprzedaż wybranego asortymentu
      • Wystawianie faktur, paragonów oraz korekt, obsługa drukarki fiskalnej
      • Odpowiedź na wszystkie zapytania Klienta w ramach sprzedaży bezpośredniej

      Wymagania

      • Udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu sklepu internetowego
      • Znajomość programów graficznych oraz mile widziana znajomość programów magazynowych i programu E-Nova 365
      • Umiejętność tworzenia poprawnych stylistycznie tekstów, w tym opisów produktów
      • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
      • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
      • Entuzjazm, samodzielność i inicjatywa w działaniu
      • Mile widziany również student

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie w ramach umowy o pracę- wymiar czasu pracy do ustalenia
      • Pracę w interesującej i szybko rozwijającej się branży, jaką jest e-commerce
      • Dobrą atmosferę pracy, możliwość rozwoju zawodowego
      • Pracę na miejscu w siedzibie firmy w Bielsku-Białej
      • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
      • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonej pracy

      Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez formularz.
      Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

      Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Pracodawcy w Bielsku-Białej