Czy to Twoja firma?

POCZTA POLSKA SA Centrum Poczty Oddział Rejonowy w Płocku praca

Warszawa

Z dumą nazywamy się Poczta Polska S.A. i jesteśmy sercem komunikacji w naszym kraju od ponad 465 lat. Nasza siedziba mieści się w Warszawie, ale nasze usługi rozciągają się na całą Polskę, gdzie każdego dnia łączymy ludzi, dostarczając im nie tylko listy i paczki, ale także rozwiązania logistyczne, finansowe i dedykowane administracji publicznej.

Jako największy operator pocztowy w Polsce, zatrudniamy ponad 60 000 pracowników, którzy są naszą siłą i dzięki którym każdego dnia możemy być bliżej naszych klientów. Nasza marka została uznana za najcenniejszą w sektorze usług przez dziennik Rzeczpospolita, a także uhonorowana tytułem TOP Marka w kategorii firm kurierskich w roku 2022. To potwierdzenie, że nasze dążenie do doskonałości jest doceniane i inspiruje nas do dalszego rozwoju.

Nasze usługi pocztowe to nie tylko tradycja, ale i ciągłe dążenie do innowacji. Skupiamy się na wzmacnianiu najbardziej perspektywicznych obszarów naszej działalności, aby sprostać oczekiwaniom współczesnego rynku i potrzebom naszych klientów. Rozwijamy się w obszarze paczek, logistyki, finansów oraz usług międzynarodowych, zawsze pamiętając o naszym zobowiązaniu do świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Jesteśmy firmą, która łączy tradycję z nowoczesnością, a nasze dziedzictwo jest fundamentem, na którym budujemy przyszłość. Zapraszamy do korzystania z naszych usług i dołączenia do naszej nieustannie rozwijającej się społeczności. Razem tworzymy historię, która trwa nieprzerwanie od ponad czterech i pół wieku.

POCZTA POLSKA SA Centrum Poczty Oddział Rejonowy w Płocku najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Listonosz Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy POCZTA POLSKA SA Centrum Poczty Oddział Rejonowy w Płocku

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POCZTA POLSKA SA Centrum Poczty Oddział Rejonowy w Płocku

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa POCZTA POLSKA SA Centrum Poczty Oddział Rejonowy w Płocku

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
POCZTA POLSKA SA Centrum Poczty Oddział Rejonowy w Płocku
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca POCZTA POLSKA SA Centrum Poczty Oddział Rejonowy w Płocku - oferty archiwalne

  • Listonosz samochodowy

    • Płock
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Do zadań pracownika będzie należeć:
      - terminowe doręczanie przesyłek i przekazów pocztowych
      - profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych,
      - prowadzenie aktywnej sprzedaży towarów handlowych ,
      - prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej,
      - kształtowanie pozytywnego wizerunku Poczty Polskiej S.A.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Od kandydatów oczekujemy: - posiadania prywatnego samochodu, który będzie używany do celów służbowych - wykształcenia zawodowego - znajomości standardów obsługi klienta, - wysokiej orientacji na klienta, - komunikatywności, odpowiedzialności, sumienności, samodzielności, - umiejętności organizacji pracy własnej, sprawności fizycznej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - umowę o pracę - pakiet świadczeń socjalnych, - możliwość skorzystania z pakietu ubezp
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Płock
    • część etatu

      Wymagania

      • Inne wymagania: Od kandydatów oczekujemy: - wykształcenia zawodowego (mile widziane średnie), - znajomości standardów obsługi klienta, - wysokiej orientacji na klienta, skuteczności w dążeniu do rezultatów, - komunikatywności, odpowiedzialności, sumienności, samodzielności, - umiejętności organizacji pracy własnej, sprawności fizycznej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Warszawie