Rupi Finance Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Rupi Finance sp. z o.o. praca

Warszawa

Rupi Finance Sp. z o.o. jest jedną z nowych instytucji pożyczkowych. Firma świadczy pozabankowe usługi finansowe za pośrednictwem internetu z uwzględnieniem najwyższego poziomu jakości. W związku z wejściem na rynek Rupi Finance Sp. z o.o., poszukujemy do naszej firmy osób, które swoim zaangażowaniem i profesjonalizmem będą pracowały na sukces spółki i umocnienie pozycji lidera.

Oferty pracy Rupi Finance Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Rupi Finance Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatki świąteczne
  • Elastyczny czas pracy
  • Owoce w pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Spotkania integracyjne
  • Świeża kawa z ekspresu

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.
Data aktualizacji: 04.12.2023

Mapa Rupi Finance Sp. z o.o.

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Wrocław
  4. Kobyłka

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Rupi Finance Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. obsługi klienta

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • Wymagania

      CO NAS WYRÓŻNIA?
      • Uczciwość – dotrzymujemy obietnic;
      • Otwartość – słuchamy naszych kolegów;
      • Miła atmosfera – jesteśmy pełni pozytywnej energii;
      • Atrakcyjne wynagrodzenie – doceniamy kreatywnych kolegów.
      OPIS STANOWISKA:
      • Profesjonalne prezentowanie produktów firmy;
      • Kompleksowa obsługa aplikacji pożyczkowych;
      • Obsługa klientów zgodnie z przyjętymi standardami i procedurami firmy;
      • Obsługa wiadomości e-mail, połączeń przychodzących i wychodzących;
      • Współpraca z innymi działami firmy;
      • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok;
      • Wykształcenie min. średnie;
      • Wysoką kulturę osobistą;
      • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy;
      • Samodzielność w działaniu;
      • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
      • Prywatną opiekę medyczną;
      • Możliwość rozwoju;
      • Atmosferę opartą na zaufaniu i współpracy;
      • Szkolenie przygotowujące do pracy na danym stanowisku;
      • Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu;

Pracodawcy w Warszawie