INTER-PROFIL

Czy to Twoja firma?

INTER-PROFIL praca

Warszawa

Od momentu założenia w 2002 roku, INTER-PROFIL stanowi synonim rzetelności i profesjonalizmu na warszawskim rynku budowlanym. Jako firma z bogatą tradycją, skupiamy się na dostarczaniu kompleksowych usług budowlanych, które obejmują cały proces - od demontażu, przez remonty, aż po wykończenie wnętrz i wznoszenie specjalnych obiektów serwerowych. Nasza reputacja jest odzwierciedleniem zaangażowania w każdy projekt i dążenia do perfekcji, co potwierdzają renomowane przedsiębiorstwa takie jak BUDIMEX S.A. czy STRABAG, a także jednostki budżetowe i deweloperzy.

W INTER-PROFIL cenimy sobie fachowość, niezawodność, uczciwość i dobrą organizację pracy. Te wartości są dla nas nie tylko słowami - to fundamenty, na których opieramy nasze codzienne działania. Dzięki temu, nasi klienci mogą liczyć na usługi najwyższej jakości, co jest potwierdzone przez posiadane certyfikaty i liczne referencje.

Nasza zdolność do realizacji nietypowych pomysłów klientów wyróżnia nas na tle konkurencji. Rozumiemy, że każdy projekt jest unikalny i wymaga indywidualnego podejścia, dlatego zawsze jesteśmy gotowi dostosować nasze metody pracy do specyficznych potrzeb i oczekiwań. To elastyczność myślenia i działania sprawia, że jesteśmy liderem w branży, który nie boi się wyzwań.

W INTER-PROFIL wiemy, że zaufanie to klucz do sukcesu w każdym biznesie. Dlatego też każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania były transparentne i zgodne z najwyższymi standardami etycznymi. Nasze zaangażowanie w jakość i nieustanne dążenie do doskonałości to obietnica, którą składamy naszym klientom.

Zapraszamy do współpracy z INTER-PROFIL - razem możemy zbudować coś wyjątkowego.

INTER-PROFIL najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy INTER-PROFIL

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INTER-PROFIL

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa INTER-PROFIL

Siedziba główna

INTER-PROFIL poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Poznań
  3. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca INTER-PROFIL - oferty archiwalne

  • PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Jesteśmy firmą budowlaną, która od lat prężnie działa na rynku województwa mazowieckiego.
      W związku z naszym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

      PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

      Zakres obowiązków

      • malowanie ścian;
      • sprzątanie placu budowy i czyszczenie sprzętu;
      • prace wykończeniowe;
      • pomoc we wznoszeniu konstrukcji;
      • przenoszenie sprzętów i narzędzi;
      • prace glazurnicze
      • wylewanie stropów;
      • montowanie różnych elementów;
      • wykonywanie prac remontowych i rozbiórek.
      • szczegóły warunków zatrudnienia udzielę telefonicznie w godz. 8-16 (pon.-pt.)

      Wymagania

      • doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych
      • dokładność w wykonywanych pracach
      • dobra organizacja pracy
      • komunikatywność
      • rzetelność

      Oferujemy

      • pracę w renomowanej firmie budowlanej
      • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia
      • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowych umiejętności
      • pracę na najwyższym poziomie, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i technologii budowlanych
      • przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie doświadczonego zespołu
      • stabilne godziny pracy (poniedziałek-piątek)
  • Kierownik/ Inżynier budowy

    • Warszawa
    • Firma Inter-profil zatrudni kierownika budowy/inżyniera budowy

      • nadzór nad realizacją prac budowlanych oraz dbałość o jakość postęp i terminowe wykonanie

      • nadzór nad dokumentacją techniczną

      • zarządzanie wykonawcami i koordynacja realizacji poszczególnych zakresów robót

      • kontrola oraz dokumentowanie jakości prowadzonych prac

      • koordynowanie harmonogramów prac

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo, konstrukcje budowlane)

      • doświadczenie na stanowisku od 5 do 10 lat

      • doświadczenie w realizacji prac pod nadzorem konserwatora zabytków

      • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi

      • znajomość prawa budowlanego i przepisów prawnych dotyczących budownictwa

      • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz czasu pracy podległych pracowników

      • prawo jazdy kat. B

      • doświadczenie w budowie budynków użyteczności publicznej

      Oferujemy

      • możliwość zdobycia doświadczenia w bardzo dynamicznie rozwijającej się branży budowlanej

      • pracę na pełny etat w systemie jednozmianowym

      • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i posiadanych umiejętności

      • pracę w stabilnej i dobrze zorganizowanej firmie z długoletnim doświadczeniem,

      • nowoczesne i przyjazne środowisko pracy

Pracodawcy w Warszawie