Czy to Twoja firma?

UNIPHAR sp. z o.o. praca

Warszawa

Od momentu naszego debiutu na rynku w 2004 roku, UNIPHAR Sp. z o.o. wyznacza standardy w branży produkcji wyrobów farmaceutycznych. Z siedzibą w sercu Warszawy, jesteśmy dumni z naszej pozycji lidera rynku preparatów magnezowo-potasowych w Polsce, co jest dowodem zaufania, jakim obdarzają nas konsumenci.

Nasze zaangażowanie w badania i rozwój pozwala nam tworzyć produkty, które nie tylko wspierają zdrowie, ale również inspirują do dbania o lepsze jutro. Misja "Badamy, Tworzymy, Pomagamy" jest dla nas nie tylko hasłem – to fundament naszej działalności. Jesteśmy zespołem od 11 do 50 specjalistów, którzy każdego dnia wkładają swoją wiedzę i pasję w tworzenie suplementów diety, żywności funkcjonalnej i innych wyrobów, które pomagają ludziom żyć pełnią życia.

Jakość jest dla nas kluczowa. Dlatego nasze produkty powstają z naturalnych składników o certyfikowanej czystości farmaceutycznej. Procesy produkcyjne są zgodne z rygorystycznymi wymogami GMP oraz HACCP, co gwarantuje, że każdy suplement diety, który opuszcza naszą fabrykę, jest bezpieczny i skuteczny. Nasze zaangażowanie w jakość zostało docenione przez wiele prestiżowych nagród i wyróżnień.

Rozumiemy, że innowacyjność to klucz do sukcesu. Dlatego nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, aby nasze produkty były nie tylko efektywne, ale również przyjazne dla środowiska – co potwierdza wyróżnienie ZIELONY PUNKT. Nasza obecność na trzech kontynentach świadczy o globalnym zasięgu i ambicjach, które przekładają się na międzynarodowe uznanie marki Uniphar.

W Uniphar wierzymy, że zdrowie to największy skarb. Dlatego każdego dnia pracujemy, aby dostarczać produkty, które wspierają dobrostan naszych klientów. Zapraszamy do poznania naszych innowacyjnych rozwiązań, które są wyrazem naszej nieustającej troski o Twoje zdrowie. Razem tworzymy przyszłość pełną zdrowia i witalności.

UNIPHAR Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy UNIPHAR Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca UNIPHAR Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa UNIPHAR Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
UNIPHAR Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Łódź
  3. Bielsko-Biała
  4. Lublin
  5. Władysławowo
  6. Pruszków
  7. Wrocław
  8. Brwinów

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca UNIPHAR Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji - Operator maszyn

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Obecnie pracowników na stanowisko

      Operator maszyn // Pracownik produkcji

      Zakres obowiązków

      Do Twoich zadań będzie należało :

      - obsługa i konserwacja urządzeń produkcyjnych

      - kontrola przebiegu procesu produkcyjnego

      - prowadzenie zapisów z przebiegu procesu produkcji

      - dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

      - udział w doskonaleniu procesów

      - stosowanie się do obowiązujących procedur i instrukcji

      - dbałość o powierzone mienie

      - współpraca z innymi działami

      Wymagania

      * pozytywne podejście i chęć do pracy

      * umiejętność pracy w zespole

      * dobra organizacja pracy własnej

      * mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

      * mile widziane posiadanie książeczki do badań sanitarno-epidemiologicznych

      Oferujemy

      Praca odbywa się 5 dni w tygodniu (poniedziałek -piątek) w systemie dwuzmianowym (w godz. 6-14 i 14-22)

      Zapewniamy miła atmosferę w pracy, możliwość rozwoju, benefity, premie i inne.

      Zastrzegamy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami którym przedstawimy warunki pracy.

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny Numer kontaktowy 510089176

      Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV za pomocą opcji APLIKUJ na stronie.

Pracodawcy w Warszawie