Magazynier PL Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Magazynier PL sp. z o.o. praca

Warszawa

W sercu dynamicznie rozwijającej się Warszawy znajduje się nasza firma – Magazynier PL Sp. z o.o. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią branży transportu i gospodarki magazynowej, a nasze usługi administrowania i działalności wspierającej stanowią solidny fundament dla wielu przedsiębiorstw. Nasza oferta to nie tylko magazynowanie i przechowywanie towarów, ale także pakowanie i wsparcie edukacyjne. Rozumiemy, jak ważne jest pragmatyczne podejście do każdego zadania, dlatego łączymy je z innowacyjnymi rozwiązaniami, które pozwalają nam wyznaczać nowe standardy w branży. Nasz projekt szkoleń pracowników to wyraz naszego zaangażowania w rozwój kompetencji i umiejętności naszego zespołu, co przekłada się na jakość oferowanych przez nas usług. Jesteśmy świadomi, że w dzisiejszych czasach nie wystarczy już tylko dostarczać usługi – trzeba je dostarczać z wartością dodaną. Dlatego też zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników na stanowiska magazynier, pomocnik magazyniera, operator wózka widłowego i oferujemy im szkolenia z możliwością zdobycia certyfikatu UDT. To nasze zaangażowanie w bezpieczeństwo i jakość, które są nieodzownymi elementami naszej codziennej pracy. Chociaż nie możemy się pochwalić międzynarodową obecnością, to nasze usługi są zawsze na najwyższym poziomie, a nasze działania są skoncentrowane na zwiększeniu efektywności prowadzonej sprzedaży. Wszystko to sprawia, że jesteśmy solidnym partnerem dla naszych klientów, którzy mogą polegać na naszym doświadczeniu i profesjonalizmie. Zapraszamy do współpracy z Magazynier PL Sp. z o.o., gdzie pragmatyzm spotyka się z innowacją, a każde wyzwanie jest dla nas szansą na pokazanie, jak wielką wartość możemy dodać do Twojego biznesu.

Magazynier PL Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Magazynier PL Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Magazynier PL Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Magazynier PL Sp. z o.o.

Siedziba główna

Magazynier PL Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Lublin
  4. Grojec
  5. Bydgoszcz
  6. Mikołów
  7. Piaseczno
  8. Piotrków Trybunalski
  9. Pruszków
  10. Łaziska Górne

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Magazynier PL Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Magazynier - pomocnik

    • 25-26 zł / godz.
    • Wypędy
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Dla naszego Klienta firmy z branży logistyczno- magazynowej szukamy osób na stanowisko:

      Pomocnik magazyniera

      • jeśli chcesz zrobić uprawnienia na wózki widłowe UDT skierujemy Cię na kurs na nasz koszt.

      Zakres obowiązków

      obowiązki:

      • rozładunki i załadunki
      • kompletacja
      • sortowanie
      • inne prace magazynowe
      • praca w systemie dwuzmianowym

      Wymagania

      * dyspozycyjność do pracy dwu zmianowej

      Oferujemy

      * stawka za godz. 26,00 brutto

      * miejsce pracy: Wypędy /przy trasie S8 / węzeł na Komorów

      Jeśli zainteresowała Cię ta oferta pracy wyślij nam swoje CV lub zadzwoń 662-901-790.

      KRAZ certyf.nr 27181

    • Tarnowskie Góry
    • Dla Firmy z branży rowerowej - wyłącznego dystrybutora rowerów i akcesoriów – jednej z czołowych marek rowerów na świecie poszukujemy osób na stanowisko :

      Magazynier - pomocnik

      • Rozładunki;
      • Kompletacja zamówień;
      • Inne prace zlecone;

      Wymagania

      • Dyspozycyjności;
      • Zaangażowania w powierzone zadania;
      • Motywacji do pracy;

      Oferujemy

      • Pracę od pon. - pt.;
      • Tylko 1 zmiana;
      • Stawka godzinowa;
      • Możliwość rozwoju zawodowego;
      • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży rowerowej;
      • Mile widziani studenci i osoby uczące się;

Pracodawcy w Warszawie