Czy to Twoja firma?

WOJEWÓDZKI SĄD ADMINISTRACYJNY W WARSZAWIE praca

Warszawa
WOJEWÓDZKI SĄD ADMINISTRACYJNY W WARSZAWIE najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Informatyk Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka)

Oferty pracy WOJEWÓDZKI SĄD ADMINISTRACYJNY W WARSZAWIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WOJEWÓDZKI SĄD ADMINISTRACYJNY W WARSZAWIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Asystent/ka biura

    YANGO sp. z o.o.
    • Opacz-Kolonia
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Specjalista/Specjalistka ds. Wsparcia Regionu

    UNIQA Polska S.A.
    • Warszawa
    • praca zdalna
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Pracownik biurowy

    Golden Serwis Sp. z o. o.
    • 3 800-4 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • bez doświadczenia
    Dodana

    Fihn sp. z o.o.
    • 3 900-3 900 zł / mies.
    • Warszawa
    • staż/praktyka
    • rekrutacja zdalna
    Popularna
    Dodana
  • Asystent biura ds. administracji i zaopatrzenia

    DAMBAT Jastrzębski S.K.A.
    • 5 600-6 200 zł / mies.
    • Adamów
    Polecana
    Dodana

Mapa WOJEWÓDZKI SĄD ADMINISTRACYJNY W WARSZAWIE

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
WOJEWÓDZKI SĄD ADMINISTRACYJNY W WARSZAWIE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Pruszków

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca WOJEWÓDZKI SĄD ADMINISTRACYJNY W WARSZAWIE - oferty archiwalne

  • Referent stażysta

    • Warszawa
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - skanowanie i powielanie dokumentów,
      - prace kancelaryjne,
      - protokołowanie na rozprawach,
      - wprowadzanie danych do systemów informatycznych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Obsługa urządzeń biurowych
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, umiejętność obsługi urządzeń biurowych, komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: - skanowanie i powielanie dokumentów, - prace kancelaryjne, - protokołowanie na rozprawach, - wprowadzanie danych do systemów informatycznych Praca w godz. 8.00-16.00. [Zgłoszenia: osobiste, tel. 22 553 79 56, e-mail: kadry@warszawa.wsa.gov.pl]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + ewentualny dodatek za wysługę lat oraz świadczenia socjalne w postaci wczasów pod gruszą, dopłat d
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Referent stażysta k/m

    • Warszawa

      - Sporządzanie wokand,
      - Wysyłanie zawiadomień o terminach rozpraw,
      - Sprawdzanie przed terminem rozprawy, z odpowiednim wyprzedzeniem, czy zostały doręczone zawiadomienia i wezwania, a w razie ich niedoręczenia przedstawianie akt Przewodniczącemu Wydziału,
      - Włączanie do akt dowodów doręczenia zawiadomień i wezwań,
      - Protokołowanie na rozprawach,
      - Wysyłanie stronom orzeczeń sądu wraz z uzasadnieniami,
      - Zwracanie organowi akt administracyjnych,
      - Wykonywanie postanowień i zarządzeń,
      - Wprowadzanie do systemu informatycznego stosownych danych dotyczących wykonywanych czynności.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, inne
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, umiejętność obsługi urządzeń biurowych. Obowiązki: - Sporządzanie wokand, - Wysyłanie zawiadomień o terminach rozpraw, - Sprawdzanie przed terminem rozprawy, z odpowiednim wyprzedzeniem, czy zostały doręczone zawiadomienia i wezwania, a w razie ich niedoręczenia przedstawianie akt Przewodniczącemu Wydziału, - Włączanie do akt dowodów doręczenia zawiadomień i wezwań, - Protokołowanie na rozprawach, - Wysyłanie stronom orzeczeń sądu wraz z uzasadnieniami, - Zwracanie organowi akt administracyjnych, - Wykonywanie postanowień i zarządzeń, - Wprowadzanie do systemu informatycznego stosownych danych dotyczących wykonywanych czynności.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek za wysługę lat + fundusz socjalny

Pracodawcy w Warszawie