Czy to Twoja firma?

Profildent praca

Bielsko-Biała

Jesteśmy Profildent – Twoje miejsce, gdzie uśmiech nabiera prawdziwego blasku. Nasza siedziba mieści się w malowniczym Bielsku-Białej, gdzie z pasją i zaangażowaniem tworzymy historię pięknych uśmiechów. Specjalizujemy się w protetyce, tworząc dla Ciebie protezy, mosty i korony, które przywracają naturalność i funkcjonalność Twojego uśmiechu. Jesteśmy też ekspertami w dziedzinie ortodoncji i wybielania zębów, a nasze usługi chirurgii oraz implantologii stomatologicznej stawiają na pierwszym miejscu Twoje zdrowie i komfort.

W Profildent wierzymy, że nowoczesna stomatologia to połączenie zaawansowanej technologii z ludzkim dotykiem. Dlatego wykorzystujemy urządzenia, które gwarantują sterylność i higienę na najwyższym poziomie. Nasza dekontaminacja powietrza z wykorzystaniem aparatu Novaerus i technologii Air Plasma Technology to gwarancja, że każdy oddech w naszym gabinecie jest czysty i bezpieczny. Tomograf 3D z niską dawką promieniowania oraz cyfrowy aparat RTG wysokiej częstotliwości pozwalają nam na precyzyjną diagnostykę, a mikroskop endodontyczny i cyfrowy endometr to nasze narzędzia do perfekcyjnego leczenia kanałowego.

Nasi ortodonci to eksperci, którzy korzystają z cyfrowych metod planowania leczenia, w tym Clear-Aligner, co pozwala na precyzyjne i komfortowe dopasowanie aparatów ortodontycznych. Rozumiemy, że każdy uśmiech jest wyjątkowy, dlatego nasze podejście jest zawsze indywidualne i dostosowane do potrzeb każdego pacjenta.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z zastosowania nowoczesnych technologii oraz ciągłego dążenia do doskonałości. W Profildent łączymy innowacyjność z tradycją najlepszej opieki stomatologicznej, abyś Ty mógł cieszyć się zdrowiem i pięknem swojego uśmiechu na co dzień.

Zapraszamy do Profildent, gdzie profesjonalizm spotyka się z troską o detale, a nowoczesna stomatologia staje się dostępna dla każdego. Razem zadbajmy o Twój uśmiech!

Profildent najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Profildent

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Profildent

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kasjer/Kasjerka - USTROŃ Ul. Brody

    Golden Serwis Sp. z o. o.
    • 30-32 zł / godz.
    • Ustroń
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Dodana
  • Recepcjonista/tka Wellness

    Meta International
    • Szczyrk
    • umowa o pracę
    Wygasa
  • Recepcjonista/ka

    Carolina Toyota Bielsko Wizytówka
    • Czechowice-Dziedzice
    Dodana

Mapa Profildent

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Profildent
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Kraków
  3. Katowice
  4. Żywiec
  5. Pruszków
  6. Jastrzębie-Zdrój
  7. Skoczów
  8. Czechowice-Dziedzice
  9. Gliwice
  10. Jaworzno

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Profildent - oferty archiwalne

  • Praca na rejestracji w gabinecie Stomatologicznym

    Profildent
    • Bielsko-Biała
    • pełny etat
    • Zatrudnię osobę do pracy na rejestracji w Gabinecie Stomatologicznym w Bielsku-Białej.

      Poszukuję osoby sumiennej o pogodnym usposobieniu i wysokiej kulturze osobistej, chętnej do przyswajania nowych umiejętności.

      Oferuję stabilne zatrudnienie, miłą i przyjazną atmosferę pracy w dobrych warunkach płacowych.

      Zakres obowiązków

      • rejestratorki medycznej jest przyjmowanie zgłoszeń pacjentów,
      • umawianie terminów świadczenia usług medycznych,
      • prowadzenie dokumentacji medycznej osób objętych opieką.

      Wymagania

      • rozliczanie świadczonych usług, przyjmowanie płatności i wystawianie faktur,
      • prowadzenie dokumentacji medycznej,
      • archiwizacja dokumentacji medycznej pacjentów,
      • nadzorowanie statusów ubezpieczeń przyjmowanych pacjentów i kontrola uprawnień z nich wynikających,
      • obsługa pacjentów, polegająca przede wszystkim na rejestracji wizyt,
      • przekazywanie pacjentom informacji na temat dostępności wyników badań (czasami wydaje także wyniki badań),
      • obsługa urządzeń biurowych,
      • uzupełnianie dokumentacji medycznej i baz danych,
      • udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczenia usług medycznych pacjentom zgłaszającym się do placówki osobiście lub telefonicznie,
      • nadzorowanie wydawania dokumentacji medycznej,
      • przyjmowanie zgłoszeń pacjentów,
      • prowadzenie kalendarza wizyt (zapisywanie, przekładanie, odwoływanie wizyt),
      • kompleksowe wspieranie lekarzy w codziennych kontaktach z pacjentami.

      Oferujemy

      Pracę w stabilnie ustytowanej firmien na rynku w Bielsku-Białej.

Pracodawcy w Bielsku-Białej