ARRIVA odziała Warszawa

Czy to Twoja firma?

ARRIVA odziała Warszawa praca

Warszawa

Witajcie, jesteśmy Arriva odział Warszawa – waszym zaufanym przewoźnikiem miejskim i podmiejskim. Nasze turkusowe autobusy, które niedawno przybrały nową nazwę RELOBUS, są widocznym symbolem zaangażowania w zapewnianie najwyższej jakości usług transportowych. Z dumą prowadzimy naszą działalność w sercu Polski, w Warszawie, a także w malowniczych województwach pomorskim i kujawsko-pomorskim.

Nasza historia jest opowieścią o ciągłym rozwoju i dostosowywaniu się do potrzeb pasażerów. Zespół ponad 700 profesjonalistów i flota blisko 270 autobusów każdego dnia dbają o to, abyście mogli bezpiecznie i komfortowo dotrzeć do celu – czy to do pracy, szkoły, na spotkanie z bliskimi czy do lekarza. Jakość i bezpieczeństwo to fundamenty, na których budujemy naszą markę i które staramy się realizować z każdym przejechanym kilometrem.

Jesteśmy świadomi, że nasza działalność ma ogromny wpływ na codzienne życie wielu osób, dlatego zobowiązujemy się do ciągłego podnoszenia standardów naszych usług. Rozumiemy, jak ważna jest niezawodność i punktualność w miejskim zgiełku, dlatego dążymy do tego, by nasze autobusy były synonimem terminowości i wygody.

Choć nie możemy ujawnić wszystkich detali naszej działalności, możemy zapewnić, że nasze zaangażowanie w rozwój i innowacje jest niezachwiane. Wspieramy lokalne społeczności, dostarczając im nie tylko środek transportu, ale także wartość, która przekłada się na jakość życia.

Zapraszamy do podróżowania z nami – Arriva odział Warszawa, gdzie każda trasa to więcej niż przejazd, to część waszego dnia, którą chcemy uczynić jak najlepszą. Razem tworzymy historię komunikacji miejskiej, która każdego dnia rozwija się, by sprostać oczekiwaniom naszych pasażerów.

ARRIVA odziała Warszawa najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Informatyk Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka)

Oferty pracy ARRIVA odziała Warszawa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ARRIVA odziała Warszawa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ARRIVA odziała Warszawa

Siedziba główna

Praca ARRIVA odziała Warszawa - oferty archiwalne

  • Kierowca Autobusu miejskiego

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Jesteś kierowcą autobusu i zastanawiasz się nad zmianą pracodawcy?

      Potrzebujesz stabilnego zatrudnienia z gwarancją pracy na etacie?

      Zależy Ci abyś miał wpływ na grafik oraz przyjazną atmosferę w pracy?

      Jeżeli chociaż na jedno z powyższych pytań odpowiedź brzmi „TAK” to dobrze trafiłeś!

      Zakres obowiązków

      • prowadzenie autobusu miejskiego

      Wymagania

      • Prawo jazdy kat. D
      • Kwalifikację na przewóz osób, kod 95
      • Mile widziane doświadczenie na stanowisku Kierowcy Autobusu: w komunikacji miejskiej, przewozach regionalnych, turystycznych lub międzynarodowych
      • Niekaralność

      Oferujemy

      Co możesz zyskać:

      • Pracę w wymiarze pełnego etatu
      • Umowa o pracę od samego początku zatrudnienia
      • Pracę na terenie stolicy w komunikacji miejskiej
      • Elastyczny grafik
      • Przyjazną atmosferę
      • Pakiet benefitów, a w nim: prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie z grupy PZU, karta MultiSport, bilet wolnej jazdy, wczasy pod gruszą, dodatkowe dofinansowanie na święta
  • Kierowca autobusu - darmowy kurs kat. D

    • 4 200-5 500 zł / mies.
    • Warszawa
    • Zostań kierowcą autobusu miejskiego – opłacimy Twój kurs!

      Firma Arriva rekrutuje! Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko kierowcy autobusu miejskiego w Warszawie.

      Zapraszamy Cię na szkolenie w 100% finansowane przez Arriva.

      Wiemy, że połączenie pasji i zawodu daje dużo satysfakcji, dlatego chcemy Ci to zagwarantować.

      Przesiądź się z nami na większą moc silnika i poczuj radość z pracy, dołączając do zespołu Akademii Kierowców Arriva!

      Wymagania

      Wystarczy, że:

      · posiadasz prawo jazdy kat. B lub C,

      · masz ukończone 21 lat,

      · jesteś czynnym kierowcą.

      Oferujemy

      U nas otrzymasz:

      • Bezpłatny kurs prawa jazdy kat. D wraz z kwalifikacją zawodową dające pełne uprawnienia do rozpoczęcia pracy,
      • Stabilne zatrudnienie na stanowisku Kierowcy Autobusu w Warszawie,
      • Umowę o pracę na pełen etat
      • Atrakcyjne wynagrodzenie,
      • Bogaty pakiet benefitów – karta Multisport, prywatna opieka medyczna, karta miejska na I oraz II strefę, ubezpieczenie na życie,
      • Pakiet świadczeń socjalnych,
      • Wsparcie doświadczonych pracowników,
      • Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb.

Pracodawcy w Warszawie