Czy to Twoja firma?

Sklepy Medyczne Agamedic praca

Wrocław

Witajcie, jesteśmy Agamedic – Waszym zaufanym dostawcą artykułów medycznych we Wrocławiu. Nasza historia sięga roku 2007, kiedy to otworzyliśmy nasze drzwi dla klientów jako Sklep ortopedyczny przy ul. Krzywoustego 290. Początkowo znani byliśmy pod nazwą Aktywne Centrum Zdrowia, ale od 2015 roku działamy jako Agamedic, stale rozwijając naszą ofertę i dostosowując się do potrzeb naszych klientów.

Nasza oferta to przede wszystkim szeroki wybór produktów, które wspierają zdrowie i codzienne funkcjonowanie naszych klientów. Znajdziecie u nas ortezy stawu skokowego, obuwie medyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb, balkoniki, opaski na kolano, wkładki medyczne, a także wózki inwalidzkie – zarówno standardowe, jak i elektryczne. Dbamy o to, by nasze produkty były najwyższej jakości, bo zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest wsparcie w codziennym życiu osób z różnymi potrzebami zdrowotnymi.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy współpracować z Narodowym Funduszem Zdrowia, co pozwala naszym klientom na uzyskanie refundacji na większość oferowanych przez nas produktów. To dla nas ważne, aby zdrowie było dostępne dla każdego, niezależnie od sytuacji finansowej.

Nasza lokalizacja we Wrocławiu jest strategicznie dobrana, aby zapewnić łatwy dostęp do naszych sklepów, a także umożliwić szybką i wygodną obsługę. Dostępność dla osób niepełnosprawnych jest dla nas priorytetem – chcemy, aby każdy czuł się u nas mile widziany i komfortowo.

Rozumiemy, że zakupy artykułów medycznych mogą być czasem wyzwaniem, dlatego oferujemy również sprzedaż internetową z dostawą do domu. Chcemy, aby nasi klienci mieli wygodny dostęp do potrzebnych im produktów, bez względu na to, gdzie się znajdują.

W Agamedic wierzymy, że nasza praca ma realny wpływ na poprawę jakości życia naszych klientów. Dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby oferować produkty, które nie tylko spełniają wysokie standardy, ale także są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego, kto do nas przychodzi.

Zapraszamy do naszych sklepów oraz do skorzystania z oferty online – jesteśmy tutaj, aby wspierać Wasze zdrowie i dobre samopoczucie.

Sklepy Medyczne Agamedic najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fizjoterapeuta Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Sklepy Medyczne Agamedic

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Sklepy Medyczne Agamedic

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Sklepy Medyczne Agamedic

Siedziba główna / Sklep Stacjonarny

Sklep Stacjonarny

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Sklepy Medyczne Agamedic
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Sklepy Medyczne Agamedic - oferty archiwalne

  • Fizjoterapeuta/pielęgniarka/ farmaceuta

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma Agamedic posiada sklepy medyczne we Wrocławiu, które oferują sprzedaż produktów rehabilitacyjnych, ortopedycznych, medycznych, środków chłonnych, umowa z NFZ poszukuję osoby chętnej do pracy w jednym ze sklepów.

      Poszukujemy osoby z pasją, osoby lubiące prace oraz kontakt z ludźmi.

      Zakres obowiązków

      Praca polega na sprzedaży asortymentu, doborze sprzętu ortopedycznego, doradnictwie pacjentom opartym na fachowej wiedzy.

      Wymagania

      stawiane kandydatom wynikają z przepisów NFZ. Konieczne jest wykształcenie średnie lub wyższe - technik ortopeda, fizjoterapeuta, technik farmacji, magister farmacji, lub wykształcenie średnie z ukończonym kursem (do 10.02.09r.) z zakresu towaroznawstwa materiałów medycznych

      Mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie medycznym. Nie jest natomiast konieczne, wszystkiego nauczymy na miejscu.

      Oferujemy

      • Umowę o pracę na pełen etat
      • Samodzielne stanowisko pracy

      • Wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy

      • Pracę w dobrej atmosferze, z zaangażowanym i pełnym pozytywnej energii zespołem

      • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

      • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego poprzez bezpośrednią pracę z pacjentem oraz pomoc w ich powrocie do zdrowia

      • System szkoleniowy gwarantujący rozwój kompetencji i nabycie wiedzy produktowej

      Miejsce pracy: Wrocław,

Pracodawcy w Wrocławiu