Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO HAK sp. z o.o. praca

Wrocław

Od ponad trzech dekad, PRZEDSIĘBIORSTWO HAK jest synonimem innowacji i jakości w sercu Wrocławia, gdzie nasze korzenie sięgają 1989 roku. Jesteśmy dumni z naszej historii, która jest świadectwem naszej pasji do tworzenia maszyn, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów.

Nasza specjalizacja to projektowanie, produkcja, ekspertyzy oraz modernizacja urządzeń transportu bliskiego i osprzętu dźwignicowego. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaawansowanym technologiom, jesteśmy w stanie oferować również wykonawstwo torowisk dźwignic w systemie Gantrail, co pozwala nam na dostarczanie kompleksowych rozwiązań dla różnorodnych branż.

Zespół Przedsiębiorstwa HAK liczy od 51 do 200 specjalistów, którzy każdego dnia wkładają swoje umiejętności i zaangażowanie w tworzenie produktów, które są bezpieczne i niezawodne. Nasza jakość jest potwierdzona certyfikatem ISO 9001, który posiadamy od 1998 roku, a także spełnieniem wymagań norm ISO 3834, EN 1090-1 oraz EN 1090-2 w zakresie jakości spawania materiałów metalowych.

Jesteśmy dumni, że od 2011 roku możemy poszczycić się statusem Centrum Badawczo-Rozwojowego. To wyróżnienie jest dla nas potwierdzeniem, że nasze prace innowacyjne i badawcze idą we właściwym kierunku i przyczyniają się do rozwoju całej branży.

Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do produkcji. Oferujemy kompleksowe doradztwo, projektowanie, montaż, testy oraz wsparcie w procesie odbioru urządzeń przez Urząd Dozoru Technicznego. Rozumiemy, że każdy projekt jest inny, dlatego podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, aby sprostać specyficznym wymaganiom i środowiskom pracy.

W Przedsiębiorstwie HAK wierzymy, że nasza praca ma znaczenie. Tworzymy maszyny, które nie tylko ułatwiają pracę, ale także przyczyniają się do bezpieczeństwa i efektywności. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i kompetencjom. Razem możemy tworzyć przyszłość przemysłu.

PRZEDSIĘBIORSTWO HAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika księgowość / ekonomia administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO HAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO HAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO HAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

PRZEDSIĘBIORSTWO HAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO HAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Konserwator urządzeń dźwignicowych

    PRZEDSIĘBIORSTWO HAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      •konserwacja i naprawa urządzeń dźwignicowych, w tym prowadzenie prac na wysokości pow. 3m.
      •zapewnienie prawidłowości i jakość wykonania powierzonych zadań.

      - stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub umowę- zlecenie wg preferencji kandydata;
      - pracę w systemie jednozmianowym;
      - pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin;
      - prywatną opiekę medyczną;
      - dostęp do karty MultiSport;
      Godziny pracy: 7:00 - 15:00
      Praca na okres próbny - 3 miesiące, następnie umowa o pracę

      Rozmowa rekrutacyjna po uprzednim ustaleniu terminu rozmowy (telefon do pracodawcy: 506119226 lub e-mail: m_malinka@hak.com.pl)

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Konserwacja suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego przeznaczenia, Doświadczenie na podobnym stanowisku
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie techniczne; doświadczenie na podobnym stanowisku 4 lata, uprawnienia UDT do konserwacji urządzeń dźwignicowych, m.in. wciągniki, suwnice, żurawie, dźwigniki i podnośniki; doświadczenie w prowadzeniu prac konserwatorskich przy urządzeniach dźwignicowych; uprawnienia SEP do 1 kV; prawo jazdy kat.B. dopuszczenie do pracy na wysokości pow. 3m

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wrocławiu