Czy to Twoja firma?

Soul Food Bistro Jakub Wolski praca

Piotrków Trybunalski

W sercu Piotrkowa Trybunalskiego, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, znajduje się nasze Soul Food Bistro – miejsce, gdzie pasja do gotowania i miłość do dziczyzny tworzą niezapomniane doznania kulinarne. Jako założyciel, Jakub Wolski, z dumą dzielę się z Wami swoją przygodą, która zaczęła się od uczestnictwa w VI edycji "Hell’s Kitchen", przez założenie Dzik Food Truck, aż po rozwinięcie marki w postaci Dzikich Kotłów oraz Baru w Lesie.

W Soul Food Bistro stawiamy na innowacyjność i jakość. Nasze specjały, takie jak maślana bułka brioche z wolno gotowanym winnym gulaszem z sarny i dzika, dziki burger z sadzonym jajem i konfiturą z czerwonej cebuli i wiśni, czy dzik na patyku z jałowcem i rozmarynem smażony na maśle z czosnkiem, to dania, które wyróżniają nas na tle innych restauracji i przyciągają miłośników wyrafinowanych smaków.

Nie tylko karmimy ciało, ale też duchowo łączymy się z naszymi gośćmi, dzieląc się z nimi tym, co w kuchni najlepsze. Nasza oferta to nie tylko wykwintne posiłki, ale także usługi cateringowe, które przenoszą doświadczenie Soul Food Bistro tam, gdzie tego pragniecie.

Z dumą wspieramy lokalną społeczność, będąc partnerem Piotrkowskiej Karty Mieszkańca. To dla nas sposób na dzielenie się tym, co najlepsze w naszym regionie. Wierzymy, że lokalne smaki to skarb, który zasługuje na promocję i docenienie.

Edukacja jest dla nas równie ważna, co gotowanie. Dlatego z inicjatywy Wolskiej Akademii Kulinarnej dzielimy się wiedzą i doświadczeniem w branży gastronomicznej, kształcąc przyszłe pokolenia pasjonatów kulinarnych.

W Soul Food Bistro każdy dzień to nowa opowieść, którą piszemy razem z naszymi gośćmi. Zapraszamy Was do wspólnego tworzenia tych historii, degustując potrawy, które z miłością i zaangażowaniem przygotowujemy dla Was. Do zobaczenia w naszym Bistro!

Soul Food Bistro Jakub Wolski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Soul Food Bistro Jakub Wolski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Soul Food Bistro Jakub Wolski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Magazynier-Kierowca B

    ANTIDOTUM Przemysław Pawlak
    • 4 700-5 700 zł / mies.
    • Łódź
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana
  • Magazynier

    Balticpersonal GmbH
    • Niemcy
    • bez doświadczenia
    Dodana
  • Komisjoner - Niemcy - okolice Berlina

    PUR Service+Montage GmbH
    • Niemcy
    Dodana

Mapa Soul Food Bistro Jakub Wolski

Siedziba główna

Soul Food Bistro Jakub Wolski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Soul Food Bistro Jakub Wolski - oferty archiwalne

  • Kierowca/dostawca

    Soul Food Bistro Jakub Wolski
    • Piotrków Trybunalski
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      dowóz posiłków na terenie Piotrkowa Tryb.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: własny samochód

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Piotrkowie Trybunalskim