PRZEDSZKOLA POMARAŃCZOWA CIUCHCIA SP. Z O.O. SP.K

Czy to Twoja firma?

PRZEDSZKOLA POMARAŃCZOWA CIUCHCIA SP. Z O.O. SP.K praca

Warszawa

Od 25 lat jesteśmy liderem wśród dwujęzycznych przedszkoli, żłobków oraz szkół podstawowych.

Przez ten czas stworzyliśmy ogromną „ciuchciową społeczność”. Zaufało nam już ponad 19 000 rodziców.

Zawsze podążamy za dzieckiem. Naszym celem jest zagwarantowanie bezpiecznego, szczęśliwego dzieciństwa i wszechstronnego rozwoju.

Nieustannie się rozwijamy.  Dzięki temu Ty – jeżeli tylko zechcesz – możesz rozwijać się razem z nami.
Możliwości jest wiele: praca w żłobku, przedszkolu, szkole podstawowej, poradni psychologiczno-pedagogicznej na bardzo różnych stanowiskach dydaktycznych i managerskich.

Dbamy o rozwój naszych pracowników i budowanie wspierającego i empatycznego środowiska pracy opartego na zaufaniu i zaangażowaniu.

PRZEDSZKOLA POMARAŃCZOWA CIUCHCIA SP. Z O.O. SP.K najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia hotelarstwo / gastronomia / turystyka medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy PRZEDSZKOLA POMARAŃCZOWA CIUCHCIA SP. Z O.O. SP.K

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSZKOLA POMARAŃCZOWA CIUCHCIA SP. Z O.O. SP.K

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRZEDSZKOLA POMARAŃCZOWA CIUCHCIA SP. Z O.O. SP.K

Siedziba główna

PRZEDSZKOLA POMARAŃCZOWA CIUCHCIA SP. Z O.O. SP.K poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca PRZEDSZKOLA POMARAŃCZOWA CIUCHCIA SP. Z O.O. SP.K - oferty archiwalne

  • NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • W związku z dynamicznym rozwojem do naszego zespołu poszukujemy nauczyciela wychowania przedszkolnego.

      Zakres obowiązków

      • Zapewnienie bezpiecznych, kreatywnych, opartych na szacunku i empatii warunków wspierających wszechstronny rozwój dzieci.
      • Budowanie relacji z rodzicami i współpracownikami.

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika w specjalności przygotowującej do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym
      • Ciepłe i przyjazne usposobienie
      • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
      • Odpowiedzialność i zaangażowanie

      Oferujemy

      • Bardzo dobre warunki pracy u lidera wśród niepublicznych przedszkoli
      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • Przyjazną i wspierającą atmosferę pracy
      • Możliwość zdobycia awansu zawodowego
      • Możliwość rozwoju, awansu na wyższe stanowisko
      • Udział w szkoleniach i warsztatach
      • Wsparcie doświadczonych pedagogów i zespołu specjalistów
      • Wysokość wynagrodzenia uzależnioną od umiejętności, doświadczenia, wykształcenia oraz kompetencji

      Benefity

      • karta Multisport
      • prywatna opieka medyczna
      • dofinansowanie szkoleń i kursów
      • dodatkowe dni wolne od pracy
      • ciepły posiłek w ciągu dnia
      • spotkania integracyjne
      • świętowanie urodzin
      • inicjatywy dobroczynne

      JESTEŚMY BLISKO,

      Działamy w wielu lokalizacjach w Warszawie i okolicy

      Wybierz miejsce dogodne dla siebie

      Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia

      1. Bemowo I ul. Lazurowa 67

      2. Bemowo II ul. Kaliskiego 23B

      3. Bielany ul. Bajana 35

      4. Centrum ul. Rondo ONZ 1

      5. Józefosław ul. Ogrodowa 20b

      6. Mokotów ul. Postępu 17b

      7. Piastów ul. Warszawska 43

      8. Pruszków ul. Gałczyńskiego 31

      9. Włochy ul. Śląska 36

      10. Jabłonna ul. Przylesie 14

      11. Śródmieście ul. Waryńskiego 8

      Jeżeli chcesz nas bliżej poznać, prześlij nam swoje CV.

      Do zobaczenia :)

Pracodawcy w Warszawie