Czy to Twoja firma?

ADLER PELZER POLAND SPÓŁKA AKCYJNA praca

Legnica

Adler Pelzer Poland Spółka Akcyjna to renomowany producent komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego, zlokalizowany w Legnicy, na Dolnym Śląsku. Jako spółka akcyjna z imponującym kapitałem zakładowym wynoszącym ponad 72 miliony złotych, firma cieszy się stabilnością finansową i solidnymi podstawami do dalszego rozwoju. Specjalizujemy się w produkcji zaawansowanych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, co stanowi o naszej kluczowej roli w łańcuchu dostawców dla przemysłu automotive. Nasze powiązanie z ADLER PELZER SWISS AG świadczy o międzynarodowym zasięgu i aspiracjach, podkreślając globalny charakter naszych operacji. W Adler Pelzer Poland kładziemy nacisk na innowacyjność i najwyższą jakość, co pozwala nam utrzymać pozycję lidera w branży i zyskać zaufanie klientów na całym świecie. Choć szczegółowe dane dotyczące naszej historii, misji czy wartości nie zostały ujawnione, nasze działania codziennie potwierdzają zaangażowanie w dostarczanie produktów spełniających najwyższe standardy. Jesteśmy dumni z naszej roli w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań dla motoryzacji, które przyczyniają się do poprawy komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Zapraszamy do współpracy i poznania Adler Pelzer Poland Spółka Akcyjna – Twojego zaufanego partnera w świecie motoryzacji.

ADLER PELZER POLAND SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport obsługa klienta / call center praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy ADLER PELZER POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ADLER PELZER POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista ds. dokumentacji technicznej

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Jelcz-Laskowice
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Wygasa
  • Specjalista ds. kalkulacji

    Wygasa
  • Pracownik Sekretariatu

    AEROKLUB WROCŁAWSKI
    • 4 000-5 500 zł netto / mies. (zal. od umowy)
    • Wrocław
    • rekrutacja zdalna
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa ADLER PELZER POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

Oddział Legnica

ADLER PELZER POLAND SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
ADLER PELZER POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Warszawa
  3. Legnica
  4. Poznań
  5. Bielsko-Biała
  6. Lubin
  7. Szczecin
  8. Zabrze
  9. Kraków
  10. Walbrzych

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca ADLER PELZER POLAND SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Asystentka biurowa/asystent biura

    • Legnica
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      koordynacja działań administracyjno – organizacyjnych na potrzeby biura i zarządu,
      nadzór nad kalendarzem spotkań,
      zarządzanie korespondencją,
      organizacja wyjazdów służbowych i spotkań biznesowych,
      zapewnienie właściwego obiegu dokumentów,
      tłumaczenie korespondencji i dokumentów,

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: bardzo dobra obsługa MS Office (szczególnie program PwerPoint, Excel, Word, Outlook)
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : umiejętność planowania i organizacji pracy, asertywność, dynamizm i zdecydowanie w działaniu, dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Legnicy