GoIT Polska

Czy to Twoja firma?

GoIT Polska praca

Warszawa

GoIT to międzynarodowa firma, zajmująca się edukacją w branży IT. Misją GoIT jest ‘Pomóc każdemu stworzyć swoją historię sukcesu’. Udaje nam się spełniać naszą misję - w ciągu ostatniego roku z naszych szkoleń, skorzystało <100 000 osób, a ponad 4500 studentów z całego świata uzyskało pierwszą pracę w programowaniu.
Działamy na rynku globalnym  7 lat, z nich dopiero pierwszy rok w Polsce. Z uwagi na duże zainteresowanie wśród klientów naszymi szkoleniami i szybko rosnącą ilością nowych grup, szukamy do zespołu nowych ludzi, pełnych pomysłów.

GoIT Polska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy GoIT Polska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GoIT Polska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GoIT Polska

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
GoIT Polska
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Poznań
  3. Wrocław
  4. Kraków
  5. Gdańsk
  6. Katowice
  7. Bydgoszcz
  8. Lublin
  9. Łódź
  10. Szczecin

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca GoIT Polska - oferty archiwalne

  • Sprzedawca telefoniczny produktu edukacyjnego w branży IT (B2C klient)

    GoIT Polska
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • Cześć, mam na imię Władysław Maliszewskyi jestem Team Leaderem zespołu Sprzedaży w GoIT.

      Szukamy Specjalisty ds. Sprzedaży Telefonicznej w sektorze B2C, który stanie się częścią mojego zespołu, tworzonego przez ludzi z pasją do kreatywnych rozwiązań.

      Jesteśmy firmą, która świadczy usługi szkoleniowe w branży IT. 85% uczestników naszych szkoleń znajduje prace na stanowiskach juniorskich takich jak Junior JavaScript Developer, Junior front-end developer i inne :)

      Jeżeli motywują Ciebie produkty mające bezpośredni i pozytywny wpływ na jakość życia klienta, z którym rozmawiasz - czytaj wymagania i propozycję.

      Zakres obowiązków

      • odpisywanie klientom na miale - podsyłanie linków niezbędnych dla realizajci szkolenia;
      • obsługa telefoniczna klienta i sprzedaż szkolenia;
      • tworzenie umów w systemie Autenti;
      • obsługa CRM.

      Wymagania

      • min. 6 miesięczne doświadczenie w sprzedaży telefonicznej dla klienta sektoru B2C,
      • potrafi zadać celowe pytania, by zidentyfikować potrzebę klienta i użyć silnych argumentów by je zaspokoić poprzez produkty GoIT,
      • nie boi się dużej ilości zainteresowanych potencjalnych klientów, a wręcz inspiruje się historiami ich sukcesów
      • interesuje się branżą IT, nowymi technologiami i rozwiązaniami,
      • potrafi zarządzać swoim czasem pracując zdalnie,
      • dąży do rozwoju swoich umiejętności i zdobycia nowych kompetencji.

      Oferujemy

      • Pensję + bonus (%) od sprzedaży;
      • Okres adaptacji i indywidualny plan rozwoju, po którym będziesz nie tylko dobrym sprzedawcą, ale również dowiesz się wiele na temat branży IT;
      • Praca z zainteresowanymi osobami, żadnych zimnych telefonów;
      • Możliwość przejścia za darmo dowolny z naszych kursów - aby idealnie znać się na wszystkich drobnych rzeczach, przez które przechodzą nasi studenci;
      • Młody i szybko rozwijający się zespół;
      • Pomożemy Ci ze wszystkim co niezbędne do pracy z domu.

Pracodawcy w Warszawie