Help-Medical Poradnia Zdrowia Psychicznego i Dietetyki

Czy to Twoja firma?

Help-Medical Poradnia Zdrowia Psychicznego i Dietetyki praca

Warszawa

Poradnia Help-Medical powstała w 2014 roku w Warszawie z myślą o pacjentach cierpiących na zaburzenia o podłożu psychicznym. Naszym nadrzędnym celem jest udzielenie szybkiej i skutecznej pomocy. Aby to osiągnąć, zatrudniamy doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Pracują dla nas zarówno psycholodzy, psychoterapeuci, prowadzący sesje indywidualne, grupowe, rodzinne oraz dla par (tzw. psychoterapia), jak również psychiatrzy, jako osoby uprawniony do przepisywania środków farmakologicznych, wystawiania zwolnień oraz skierowań lekarskich.

Mogą się do nas zgłosić osoby cierpiące na depresję, nerwice, leki, problemy z odżywianiem,  uzależnione i cierpiące na wszelakie zaburzenia o podłożu psychicznym jak również osoby które przeżywające kryzys życiowy, mające trudności w relacjach z innymi, szukające swojej drogi życiowej czy po prostu potrzebujące wsparcia psychologicznego w sprawach codziennych.

Oferujemy również specjalistyczne badania psychologiczne, wykonywane w celu określenia możliwości intelektualnych, predyspozycji osobowości, problemów i zaburzeń psychicznych (MMPI, SCID), poziomu umiejętności społecznych i wielu innych zmiennych.

Help-Medical Poradnia Zdrowia Psychicznego i Dietetyki najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie obsługa klienta / call center

Oferty pracy Help-Medical Poradnia Zdrowia Psychicznego i Dietetyki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Help-Medical Poradnia Zdrowia Psychicznego i Dietetyki

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Lekarz Psychiatra / Psychiatra Dzieci i Młodzieży

    Mind Health -CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Popularna
    Dodana
  • Lekarz gastrolog

    • Warszawa
    Popularna
    Dodana
  • Lekarz dermatolog

    • Warszawa
    Popularna
    Dodana

Mapa Help-Medical Poradnia Zdrowia Psychicznego i Dietetyki

Siedziba główna

Help-Medical Poradnia Zdrowia Psychicznego i Dietetyki poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Help-Medical Poradnia Zdrowia Psychicznego i Dietetyki - oferty archiwalne

  • Psycholog/psychoterapeuta dla dorosłych i młodzieży

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • Poradnia Help-Medical funkcjonuje na warszawskim rynku ochrony zdrowia od 2014 roku. Posiadamy w centrum Warszawy dwie placówki.
      W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy do współpracy doświadczonych psychologów i psychoterapeutów dla dorosłych oraz młodzieży.

      Zakres obowiązków

      • prowadzenie terapii indywidualnej
      • prowadzenie rodzinnej badź partnerskiej (dodakowy atut)
      • konsultacje psychologiczne / psychoterapeutyczne

      Wymagania

      • posiadanie kierunkowego wykształcenia wyższego / kursów / szkoleń
      • doświadczenie pracy w zawodzenie
      • możliwość konsultowania osobiście w gabinecie oraz online
      • posiadanie konta na portalu znanylekarz.pl lub zgodę na jego założenie
      • dyspozycyjność min. 2 dni: poniedziałek,wtorek i piątek 9:00-15:00 lub/i 15:00-21:00 badź godziny pomiędzy we wskazanych przedziałach czasowych
      • prowadzenie działalności gospodarczej
      • punktualność
      • wysoka kultura osobista

      Oferujemy

      • pracę w poradni o ugruntowanej pozycji na rynku, z dużą bazą klientów
      • pracę w atrakcyjnych, kameralnych wnętrzach w samym centrum Warszawy ul. Mokotowska, ul Marszałkowska
      • pracę w przyjaznej atmosferze, w zespole doświadczonych lekarzy, psychoterapeutów i psychologów
      • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oparte o wysoki system prowizyjny bądź stałą stawkę godzinową
      • umowę zlecenia lub kontrakt
      • wszelkie działania marketingowe (promowanie specjalisty w sieci)
      • zaplecze socjalne

Pracodawcy w Warszawie