Czy to Twoja firma?

Przychodnia Stomatologiczna Joanna Lisek praca

Opalenica

Od prawie trzech dekad Joanna Lisek Przychodnia Stomatologiczna jest synonimem zaufania i doskonałości w dziedzinie stomatologii w sercu Opalenicy. Nasza historia to opowieść o nieustannym rozwoju i poszukiwaniu piękna, które odzwierciedla się zarówno w naszych wnętrzach, jak i uśmiechach naszych pacjentów.

Specjalizujemy się w szerokim zakresie usług stomatologicznych, od stomatologii zachowawczej z endodoncją, przez protetykę, chirurgię stomatologiczną, aż po nowoczesną ortodoncję i leczenie implantami. Dzięki naszej pasji do stomatologii estetycznej i periodontologii, jesteśmy w stanie przywrócić zdrowie i blask każdemu uśmiechowi.

Nasze przestronne gabinety to połączenie komfortu i najnowocześniejszej technologii. Dysponujemy własną pracownią radiologiczną wyposażoną w cyfrowy pantomograf i cefalograf, co pozwala nam na precyzyjną diagnostykę i planowanie leczenia. Wszystko to, aby zapewnić usługi na najwyższym poziomie, zgodnie ze standardami ISO 9001:2000.

Dążymy do perfekcji, nieustannie kształcąc się i uczestnicząc w szkoleniach oraz sympozjach naukowych. Współpraca z wiodącymi laboratoriami stomatologicznymi pozwala nam na ciągłe podnoszenie jakości naszych usług. Rozumiemy, że zdrowie i estetyka zębów mają kluczowe znaczenie dla jakości życia naszych pacjentów, dlatego każdego dnia wkładamy całe nasze serce i wiedzę w to, co robimy.

W Joanna Lisek Przychodnia Stomatologiczna, każdy pacjent jest traktowany z indywidualnym podejściem, a jego potrzeby i oczekiwania są dla nas priorytetem. Zapraszamy do doświadczenia naszej pasji do stomatologii i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszej klinice. Razem możemy osiągnąć zdrowie i piękno, które zasługujesz.

Przychodnia Stomatologiczna Joanna Lisek najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Przychodnia Stomatologiczna Joanna Lisek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przychodnia Stomatologiczna Joanna Lisek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przychodnia Stomatologiczna Joanna Lisek

Siedziba główna

Przychodnia Stomatologiczna Joanna Lisek poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Przychodnia Stomatologiczna Joanna Lisek
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Bielsko-Biała
  3. Wrocław
  4. Warszawa
  5. Buk
  6. Łódź
  7. Plock

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Przychodnia Stomatologiczna Joanna Lisek - oferty archiwalne

  • Zatrudnimy Stomatologa

    • Opalenica
    • umowa o dzieło
    • część etatu
    • запрошуємо працівників з України
    • Przychodnia Stomatologiczna ,z wieloletnim doświadczeniem , bardzo duża baza pacjentów, dysponująca nowoczesnym wyposażeniem m.in własną cyfrową pracownią protetyczną CAD/CAM, TOMOGRAF itd, poszukuje stomatologa do pracy w zakresie świadczeń NFZ jak i prywatnie . oferujemy dobre warunki współpracy profesjonalny zespół ,

      Zakres obowiązków

      Przychodnia Stomatologiczna ,z wieloletnim doświadczeniem , bardzo duża baza pacjentów, dysponująca nowoczesnym wyposażeniem m.in własną cyfrową pracownią protetyczną CAD/CAM, TOMOGRAF itd, poszukuje stomatologa do pracy w zakresie świadczeń NFZ jak i prywatnie . oferujemy dobre warunki współpracy profesjonalny zespół ,

      Wymagania

      Oferujemy

      PWZ, doswiadczenoie , kurs IOR,

  • Zatrudnimy Higienistkę/ Asystentkę Stomatologa

    • Opalenica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Przychodnia Stomatologiczna ,z wieloletnim doświadczeniem , bardzo duża baza pacjentów, dysponująca nowoczesnym wyposażeniem m.in własną cyfrową pracownią protetyczną CAD/CAM, TOMOGRAF itd, poszukuje Higienistkę/ Asystentkę Stomatologa do pracy w zakresie świadczeń NFZ jak i prywatnie . oferujemy dobre warunki współpracy profesjonalny zespół ,

      poszukujemy Higienistkę/ Asystentkę Stomatologa do pracy w zakresie świadczeń NFZ jak i prywatnie

      Wymagania

      poszukuje Higienistkę/ Asystentkę Stomatologa do pracy w zakresie świadczeń NFZ jak i prywatnie,

      Oferujemy

      stabilną prace w przyjaznym zespole, atrakcyjne wynagrodzenia bdb warunki pracy

Pracodawcy w Opalenicy