Czy to Twoja firma?

Zacier Sp z o.o. praca

Warszawa

W samym sercu Warszawy, gdzie tętni życie miejskie i kulinarne pasje mieszają się z codzienną rutyną, znajduje się Zacier - miejsce, które od 2020 roku stawia na jakość i różnorodność w świecie spożywczym. Jesteśmy dumni, że możemy zaprosić Was do naszego świata, gdzie każdy miłośnik dobrego jedzenia i wyśmienitych napojów znajdzie coś dla siebie.

Nasza historia rozpoczęła się 2 lipca 2020 roku, kiedy to postanowiliśmy wprowadzić na warszawski rynek miejsce, które z pasją oferuje szeroki wybór produktów. Od napojów alkoholowych i bezalkoholowych, przez świeże owoce i warzywa, mięsa i wędliny, aż po ryby, pieczywo i słodkości - nasze sklepy to prawdziwe kompendium smaków.

W Zacierze każdy produkt ma swoją historię. Dbamy o to, by nasze półki były zawsze zaopatrzone w najlepsze, starannie wyselekcjonowane towary. Nasz wzrost przychodów netto o ponad 20% w 2022 roku to wynik zaufania, jakim obdarzyli nas klienci, i ciągłego dążenia do doskonałości, nawet jeśli oznacza to czasem trudne decyzje i zmiany, które w krótkoterminowej perspektywie mogą wpłynąć na nasz zysk netto.

Pomimo wyzwań, nasz kapitał własny wzrósł o 31,9% w 2022 roku, co świadczy o naszej stabilności i determinacji w rozwijaniu firmy. Zacier to nie tylko sklep, to społeczność ludzi, którzy cenią sobie jakość i różnorodność.

Choć wiele osiągnęliśmy, nasza historia wciąż się pisze. Każdy dzień to nowa strona, na której zapisujemy nasze doświadczenia, sukcesy i naukę płynącą z każdego wyzwania. Zapraszamy Was do bycia częścią tej historii - historii, która smakuje wyjątkowo i jest pełna pasji do tego, co robimy.

W Zacierze wierzymy, że jedzenie to nie tylko podstawa życia, ale przede wszystkim źródło radości i okazja do dzielenia się. Dołącz do nas i poczuj smak prawdziwej jakości.

Zacier Sp z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Zacier Sp z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zacier Sp z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zacier Sp z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Zacier Sp z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Zacier Sp z o.o. - oferty archiwalne

  • Sprzedawca - AlCapone

    • Łomianki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Salon z Alkoholem Al.Capone poszukuje sprzedawcy do sklepu AlCapone w Łomiankach przy ul. Warszawskiej.

      Alkohol to Twój konik?

      Chciałabyś/ chciałbyś rozwijać swoje zainteresowania w tym kierunku?

      Aplikuj a znajdziesz pracę która stanie się Twoją pasją!

      CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać jako odpowiedź na to ogłoszenie.

      Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

      Zakres obowiązków

      Zakres obowiązkow:

      • dbanie o wysoki standard obsługi Klienta
      • obsługa kasy fiskalnej, rozliczenia dobowe,
      • przyjmowanie i rozładowywanie dostaw
      • dbanie o estetyczną ekspozycję produktów w sklepie, dokładanie towaru, utrzymywanie porządku w sklepie i na swoim stanowisku pracy

      Wymagania

      Czego od Ciebie potrzebujemy?

      • dyspozycyjności
      • chęci do nauki i umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy
      • gotowości do pracy w systemie zmianowym
      • rzetelności i uczciwości
      • jeśli dodatkowo wiesz już coś o alkoholach i chcesz poszerzyć zdobytą wiedzę - trafiłaś/eś idealnie!

      Oferujemy

      • wynagrodzenie z systemem premiowym
      • stabilną, interesującą pracę
      • możliwość awansu zawodowego
      • pakiet szkoleń sprzedażowych i produktowych
      • degustacje i wyjazdy na festiwale branżowe
      • pracę w młodym oraz dynamicznym zespole

Pracodawcy w Warszawie