Schmidt Dental Oliver Schmidt

Czy to Twoja firma?

Schmidt Dental Oliver Schmidt praca

Gdańsk

Jesteśmy Schmidt Dental Oliver Schmidt - Twoim zaufanym partnerem w świecie stomatologii, z siedzibą w pięknym Gdańsku. Nasza działalność skupia się na dwóch kluczowych obszarach: edukacji i innowacji w dziedzinie stomatologicznej.

Rozumiemy, jak ważne jest ciągłe doskonalenie umiejętności w dynamicznie rozwijającej się branży medycznej. Dlatego z pasją organizujemy szkolenia dla lekarzy stomatologów, techników dentystycznych oraz asysty stomatologicznej. Nasze warsztaty i kursy są skrojone na miarę potrzeb profesjonalistów, którzy pragną być na bieżąco z najnowszymi technikami i trendami.

Nie tylko przekazujemy wiedzę, ale również dostarczamy narzędzia do jej zastosowania. Jako dystrybutor wysokiej jakości implantów stomatologicznych, komponentów protetycznych, biomateriałów oraz rozwiązań ortodontycznych, zapewniamy, że nasi klienci mają dostęp do produktów, które definiują standardy w branży.

Nasze usługi doradcze są wyrazem zaangażowania w sukces naszych klientów. Zawsze staramy się być o krok przed potrzebami rynku, dostarczając rozwiązania, które nie tylko odpowiadają na aktualne wyzwania, ale również inspirują do dalszego rozwoju.

Chociaż nie mogę podzielić się z Tobą naszą historią czy misją, to mogę zapewnić, że każdy dzień naszej pracy jest kolejnym krokiem w dążeniu do doskonałości. Nasze zaangażowanie w edukację i dostarczanie produktów najwyższej jakości jest odzwierciedleniem naszego nieustającego poszukiwania innowacji.

W Schmidt Dental Oliver Schmidt wierzymy, że zaufanie i profesjonalizm to fundamenty, na których buduje się trwałe relacje. Zapraszamy Cię do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy każdego dnia doświadczają jakości i ekspertyzy, jaką oferujemy w świecie stomatologii.

Schmidt Dental Oliver Schmidt najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Schmidt Dental Oliver Schmidt

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Schmidt Dental Oliver Schmidt

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kasjer/Sprzedawca Gardeja

    Golden Serwis Sp. z o. o.
    • 28-28 zł brutto / godz.
    • Gardeja
    • umowa zlecenie
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Dodana
  • Kasjer/Sprzedawca Gdynia

    • 29-29 zł brutto / godz.
    • Gdynia
    Polecana
    Wygasa
  • Kasjer/Kasjerka Gdańsk - praca na weekendy

    • Gdańsk
    Polecana
    Wygasa

Mapa Schmidt Dental Oliver Schmidt

Siedziba główna

Praca Schmidt Dental Oliver Schmidt - oferty archiwalne

  • Bussiness Support Manager

    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • DYSTRYBUCJA MATERIAŁÓW IMPLANTOLOGICZNYCH

      Zakres obowiązków

      • Obsługa administracyjna biura
      • Przyjmowanie i realizacja zamówień od klientów
      • Zaopatrywanie magazynu firmowego
      • Kontakt z dystrybutorami

      Wymagania

      • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
      • wykształcenie min. średnie
      • obsługa komputera – pakiet MS Office
      • komunikatywność
      • dokładność
      • znajomość programu Symfonia będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • umowę o pracę
      • kompleksowy program wdrożenia do pracy
      • pracę w rozwijającej się firmie
      • miłą atmosferę
      • system Benefit Multisport
      • ubezpieczenie grupowe PZU

Pracodawcy w Gdańsku