Czy to Twoja firma?

GHELAMCO PL 17 sp. z o.o. HOTEL SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA praca

Warszawa

Jesteśmy Ghelamco PL 17, Twoim przewodnikiem po świecie gościnności, wyjątkowych doświadczeń i profesjonalnych usług. Nasza historia rozpoczęła się w 2013 roku, kiedy to otworzyliśmy drzwi naszej pierwszej placówki w sercu Warszawy, przy ulicy Plac Europejski 1. Od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby zapewnić naszym gościom niezapomniane wrażenia.

Specjalizujemy się w branży hotelarskiej, ale nasze usługi sięgają znacznie dalej. Oferujemy nie tylko komfortowe zakwaterowanie, ale także całą gamę doświadczeń, które wzbogacą Twój pobyt i sprawią, że będziesz chciał do nas wracać. Nasza działalność obejmuje handel detaliczny, zapewniając dostęp do wyselekcjonowanych produktów i usług, jak również działalność usługową związaną z wyżywieniem, gdzie każdy posiłek to podróż kulinarna.

Rozumiemy, jak ważne jest znalezienie miejsca, które jest nie tylko miejscem do spania, ale przestrzenią, w której można się zrelaksować, pracować i bawić. Dlatego też oferujemy wynajem i dzierżawę przestrzeni, które są idealnie dostosowane do potrzeb naszych gości. Organizujemy targi, wystawy i kongresy, tworząc platformy do wymiany myśli i doświadczeń w inspirującej atmosferze.

Dbamy o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie, dlatego w naszej ofercie znajdziesz również usługi związane z poprawą kondycji fizycznej oraz różnorodne formy rozrywki i rekreacji, które pozwolą Ci na aktywne spędzenie czasu.

Jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku, która jest wynikiem zaangażowania w każdy aspekt naszej działalności. Nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby nowoczesnych podróżników, poszukujących nie tylko noclegu, ale kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie.

W Ghelamco PL 17 wierzymy, że sukces tkwi w szczegółach. Dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były synonimem jakości i niezawodności. Zapraszamy Cię, abyś dołączył do grona naszych zadowolonych gości i sam przekonał się, co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi.

GHELAMCO PL 17 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ HOTEL SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy GHELAMCO PL 17 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ HOTEL SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GHELAMCO PL 17 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ HOTEL SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GHELAMCO PL 17 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ HOTEL SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

Adres rejestrowy

GHELAMCO PL 17 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ HOTEL SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca GHELAMCO PL 17 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ HOTEL SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Recepcjonista/recepcjonistka

    GHELAMCO PL 17 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ HOTEL SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - profesjonalna obsługa gości w recepcji zgodnie z obowiązującymi standardami: wystawianie kart pobytu, meldowanie, wymeldowanie gości, przyjmowanie płatności, wystawianie faktur,
      - zapewnienie prawidłowego przebiegu pobytu gościa w hotelu,
      - budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z gośćmi - aktywna sprzedaż usług i produktów oferowanych przez hotel,
      - efektywna komunikacja z innymi działami hotelu odnośnie potrzeb i oczekiwań gości związanych z pobytem.

      Wymagania

      • Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie średnie hotelarstwo, 6 m-cy doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość języka polskiego, biegła znajomość języka angielskiego. Obowiązki: - profesjonalna obsługa gości w recepcji zgodnie z obowiązującymi standardami: wystawianie kart pobytu, meldowanie, wymeldowanie gości, przyjmowanie płatności, wystawianie faktur, - zapewnienie prawidłowego przebiegu pobytu gościa w hotelu, - budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z gośćmi - aktywna sprzedaż usług i produktów oferowanych przez hotel, - efektywna komunikacja z innymi działami hotelu odnośnie potrzeb i oczekiwań gości związanych z pobytem. Kontakt: katarzyna.chaberska@ihg.com

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie