TTcomm SA

Czy to Twoja firma?

TTcomm SA praca

Warszawa

TTcomm jest jednym z największych dostawców usług satelitarnych w Europie Środkowo-Wschodniej.
Posiada niezbędne świadectwa i certyfikaty do działania na rynku światowym i krajowym, w tym uprawniające do współpracy z Siłami Zbrojnymi Rzeczpospolitej Polskiej i Sojuszem Północnoatlantyckim.

Największym atutem TTcomm jest ogromne doświadczenie na rynku satelitarnym związane z ponad dwudziestoletnią historią Spółki, wysoko wykwalifikowany zespół posiadający wiedzę w zakresie rozwiązań satelitarnych oraz dysponowanie jedynym w kraju komercyjnym Teleportem, posiadającym park anten działających w pasmach C, X, Ku. Współpracując z największymi operatorami i dostawcami sprzętu satelitarnego TTcomm z sukcesem realizuje projekty budowy i wdrożenia rozległych sieci VSAT, kompleksowych rozwiązań telekomunikacyjnych dla Klienta „pod klucz” oraz rozwiązań dla zagranicznych misji wojskowych.

TTcomm SA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna serwis / montaż

Oferty pracy TTcomm SA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TTcomm SA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TTcomm SA

Siedziba główna

TTcomm SA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
TTcomm SA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca TTcomm SA - oferty archiwalne

  • Operator Systemów VSAT

    TTcomm SA
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Zakres obowiązków

      • zapewnianie sprawnego działania systemów łączności
      • monitorowanie stanu połączeń satelitarnych oraz łączności naziemnej
      • diagnozowanie i raportowanie awarii sieci
      • praca zmianowa
      • stanowisko pracy czynne całodobowo

      Wymagania

      • wykształcenia technicznego – informatyka, telekomunikacja lub pokrewne,
      • znajomości systemów operacyjnych z rodziny Windows, Linux,
      • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
      • znajomości pakietu MS Office (Word, Excel),
      • praktycznej znajomości działania sieci komputerowych,
      • niekaralności,
      • prawa jazdy kat. B oraz doświadczenia w prowadzeniu pojazdów,
      • dyspozycyjności.

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
      • ciekawą pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole,
      • możliwość rozwoju zawodowego, doskonalenia posiadanych i nabywania nowych kompetencji,
      • nową, unikalną i cenną wiedzę z dziedziny technologii satelitarnych,
      • dodatkowe ubezpieczenie medyczne.

  • Technik Serwisu

    TTcomm SA
    • Mińsk Mazowiecki

      • instalacja, modyfikacja i demontaż satelitarnych stacji VSAT
      • konserwacja zainstalowanych stacji VSAT
      • usuwanie awarii stacji satelitarnych zainstalowanych u klientów
      • podróże służbowe

      Wymagania

      Od kandydatów oczekujemy:

      • wykształcenia technicznego - telekomunikacja lub pokrewne
      • Mile widziane doświadczenie na stanowisku serwisowym
      • posiadania prawa jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych
      • niekaralności
      • dyspozycyjności
      • predyspozycje do pracy na wysokości

        Dodatkowymi atutami będą:

        • Uprawnienia SEP do 1kv

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • ciekawą pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole
      • możliwość rozwoju zawodowego, doskonalenia posiadanych i nabywania nowych kompetencji
      • nową, unikalną i cenną wiedzę z dziedziny technologii satelitarnych
      • dodatkowe ubezpieczenie medyczne

Pracodawcy w Warszawie