Czy to Twoja firma?

Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie praca

Warszawa

Od ponad pół wieku Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie stoi na straży zdrowia mieszkańców stolicy i okolic. Nasza historia rozpoczęła się w 1960 roku, kiedy to otworzyliśmy nasze drzwi dla pierwszych pacjentów. Od tamtego czasu nieustannie rozwijamy się, by sprostać oczekiwaniom naszych pacjentów i dostarczać im opiekę na najwyższym poziomie. Jesteśmy szpitalem wielospecjalistycznym, który z dumą pełni funkcję szpitala wojewódzkiego. Nasze oddziały szpitalne oraz Specjalistyczna Przychodnia Przyszpitalna to miejsca, gdzie każdy pacjent może liczyć na profesjonalną i troskliwą opiekę. Nasz Zakład Medycyny Rodzinnej (POZ) oraz zakłady i pracownie diagnostyczne i diagnostyczno-lecznicze wyposażone są w nowoczesny sprzęt, który umożliwia nam precyzyjną diagnostykę i skuteczne leczenie. Wierzymy, że pacjent jest najważniejszy i to on znajduje się w centrum wszystkich naszych działań. To właśnie ta filozofia kieruje nami każdego dnia i inspiruje do ciągłego podnoszenia standardów naszej pracy. Zespół, który tworzy nasz szpital, to ponad 500 wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy z pasją oddają się swojej misji. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć, które zostały docenione wieloma nagrodami i certyfikatami, w tym ISO 9001:2015 oraz Certyfikatem Akredytacyjnym dla lecznictwa szpitalnego. To potwierdzenie najwyższych standardów, które reprezentujemy, zarówno w zakresie opieki medycznej, jak i zarządzania jakością. Nasze usługi są zawsze dostosowane do potrzeb pacjentów. Program profilaktyki raka piersi oraz Szkoła Rodzenia to tylko przykłady działań, które podejmujemy, aby edukować i wspierać naszą społeczność w dbaniu o zdrowie. Stale inwestujemy w rozwój naszej infrastruktury, co pozwala nam na wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań medycznych. Wzrost przychodów netto oraz marży zysku netto w ostatnich latach świadczy o naszej stabilności finansowej i umacnia naszą pozycję na rynku. Jako szpital z tradycjami, zawsze patrzymy w przyszłość, aby zapewnić naszym pacjentom dostęp do najnowszych osiągnięć medycyny. Zapraszamy do Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie, gdzie zdrowie i dobro pacjenta są naszym priorytetem.

Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia nieruchomości praca fizyczna inżynieria / technologia / technika it (informatyka)

Oferty pracy Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie

Siedziba główna

Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Lublin
  3. Bielsko-Biała
  4. Ostrowiec Swietokrzyski
  5. Białobrzegi
  6. Ciechanów
  7. Ryki
  8. Wrocław

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie - oferty archiwalne

  • Pracownik ds. płac/ specjalista ds. płac

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Do obowiązków Pracownika ds. Płac/Specjalisty ds. Płac będzie należało m.in.: naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac dla pracowników oraz zleceniobiorców; rozliczanie czasu pracy (min. godziny nadliczbowe, urlopy, zwolnienia lekarskie); aktualizacja danych w systemie kadrowo płacowym; sporządzanie wymaganych rozliczeń i zestawień do ZUS, US, GUS; wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach pracowników; wystawianie dokumentów min. ERP-7, ZUS Z-3, PIT-11; kompleksowe prowadzenie dokumentacji płacowej; sporządzanie i wysyłanie do ZUS dokumentów rozliczeniowych i korekt; rozliczanie lekarzy rezydentów i stażystów, bieżące monitorowanie zmian w obowiązujących przepisach prawnych oraz właściwe ich stosowanie; obsługa potrąceń zgodnie z postanowieniami i wyrokami sądowymi; przygotowywanie pism dla instytucji zewnętrznych (ZUS, US, komornik); sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji płac; udzielanie informacji i wyjaśnień pracownikom z zakresu administracji płac.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe, finanse, 2 lata doświadczenia zawodowego. Do obowiązków Pracownika ds. Płac/Specjalisty ds. Płac będzie należało m.in.: naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac dla pracowników oraz zleceniobiorców; rozliczanie czasu pracy (min. godziny nadliczbowe, urlopy, zwolnienia lekarskie); aktualizacja danych w systemie kadrowo płacowym; sporządzanie wymaganych rozliczeń i zestawień do ZUS, US, GUS; wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach pracowników; wystawianie dokumentów min. ERP-7, ZUS Z-3, PIT-11; kompleksowe prowadzenie dokumentacji płacowej; sporządzanie i wysyłanie do ZUS dokumentów rozliczeniowych i korekt; rozliczanie lekarzy rezydentów i stażystów, bieżące monitorowanie zmian w obowiązujących przepisach prawnych oraz właściwe ich stosowanie; obsługa potrąceń zgodnie z postanowieniami i wyrokami sądowymi; przygotowywanie pism dla instytucji zewnętrznych (ZUS, US, komornik); sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji płac; udzielanie informacji i wyjaśnień pracownikom z zakresu administracji płac. [Zgłoszenia: kadry@mssw.pl, 224735371 lub osobiście]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: dodatek stażowy, docelowo umowa na czas nieokreślony, ZFŚŚ
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie