Czy to Twoja firma?

Kompleksowe wykończenie wnętrz PROMEGA KAROLINA NIEDBAŁOWSKA praca

Mielec
Kompleksowe wykończenie wnętrz PROMEGA KAROLINA NIEDBAŁOWSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja serwis / montaż inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Kompleksowe wykończenie wnętrz PROMEGA KAROLINA NIEDBAŁOWSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kompleksowe wykończenie wnętrz PROMEGA KAROLINA NIEDBAŁOWSKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Majster budowy/ Kierownik Robót/ Holandia

    BESTA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SP. Z O.O.
    • Holandia
    • umowa o pracę
    Polecana
    Dodana
  • Cieśla szalunkowy

    MULTISERWIS Sp. z o.o.
    • Niemcy
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Brukarz

    FPS2004 ApS
    • 13 000-14 000 zł netto / mies.
    • Dania
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana

Mapa Kompleksowe wykończenie wnętrz PROMEGA KAROLINA NIEDBAŁOWSKA

Siedziba główna

Kompleksowe wykończenie wnętrz PROMEGA KAROLINA NIEDBAŁOWSKA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Kompleksowe wykończenie wnętrz PROMEGA KAROLINA NIEDBAŁOWSKA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Mielec
  2. Poznań
  3. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Kompleksowe wykończenie wnętrz PROMEGA KAROLINA NIEDBAŁOWSKA - oferty archiwalne

  • Robotnik budowlany

    • Mielec
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Malowanie, szpachlowanie, zabudowa kartonowo-gipsowa sufity podwieszane, montaż paneli, glazury i inne

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie oraz umiejętności hydrauliczne, mile widziane prawo jazdy kat. B.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 25 do 30 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

    • Mielec

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Mielcu