Czy to Twoja firma?

Europejska Uczelnia w Warszawie praca

Warszawa

Witajcie w Europejskiej Uczelni w Warszawie, miejscu, gdzie edukacja spotyka się z innowacją i praktycznym przygotowaniem do zawodu. Nasza uczelnia, zlokalizowana przy ul. Modlińskiej 51 w Warszawie, jest synonimem wysokiej jakości kształcenia na poziomie wyższym, które otwiera drzwi do kariery zarówno w kraju, jak i na międzynarodowej arenie.

Od momentu powstania, działamy na solidnych fundamencie prawa o szkolnictwie wyższym, co gwarantuje naszym studentom nie tylko doskonałe warunki do nauki, ale również pewność i bezpieczeństwo edukacji. Nasze autorskie programy nauczania są stale aktualizowane, aby odpowiadać na dynamicznie zmieniające się wymagania rynku pracy. Dzięki temu nasi absolwenci są doskonale przygotowani do podjęcia wyzwań zawodowych, zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

Jesteśmy dumni z naszej nowoczesnej infrastruktury informatycznej i laboratoriów komputerowych, które stawiają nas na czołowych pozycjach w branży edukacyjnej. Nasze zajęcia i konsultacje są dostępne przez Internet, co umożliwia elastyczne i wygodne kształcenie na odległość. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie swobodę i chcą łączyć naukę z innymi obowiązkami.

W Europejskiej Uczelni w Warszawie rozumiemy, że inwestycja w edukację jest inwestycją w przyszłość. Dlatego oferujemy konkurencyjne warunki finansowe, takie jak niskie wpisowe i czesne, dogodne raty miesięczne, a także możliwość opłacenia czesnego w dwóch ratach. Ponadto, wspieramy naszych studentów poprzez różnorodne stypendia naukowe, socjalne i dla osób niepełnosprawnych od pierwszego semestru studiów.

Nasza uczelnia to nie tylko miejsce zdobywania wiedzy, ale także przestrzeń do rozwoju osobistego i zawodowego. Pomagamy w znalezieniu pracy w wybranym zawodzie, oferujemy kursy językowe oraz certyfikaty językowe, które zwiększają kompetencje naszych absolwentów na rynku pracy.

Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności, gdzie każdy student jest traktowany indywidualnie, a jego sukces jest naszym wspólnym celem. Razem możemy więcej, razem możemy lepiej przygotować się do przyszłości. Dołącz do Europejskiej Uczelni w Warszawie i zacznij tworzyć swoją przyszłość już dziś!

Europejska Uczelnia w Warszawie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna obsługa klienta / call center

Oferty pracy Europejska Uczelnia w Warszawie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Europejska Uczelnia w Warszawie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Europejska Uczelnia w Warszawie

Siedziba główna

Europejska Uczelnia w Warszawie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Europejska Uczelnia w Warszawie
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Radom
  4. Rzeszów
  5. Walbrzych
  6. Wrocław

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Europejska Uczelnia w Warszawie - oferty archiwalne

  • Do recepcji i prac biurowych

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • Do rececji - obsługa urządzeń biurowych i klientów. Proste prace biurowe. Mile widziane prawo jazdy i znajomość jezyków obcych - angielski, rosyjski i/lub ukraiński.

      Zakres obowiązków

      Obsługa telefonu służbowego i maila.

      Praca w pakietach biurowych.

      Obsługa urządzeń biurowych i klientów.

      Proste prace biurowe.

      Wymagania

      Ławe nawiązywanie i utrzymaywanie kontaktu z interesantami.

      Znajomość obsługi komputera.

      Umiejętność obsługi urzadzeń biurowych.

      Zaangażowanie.

      Rzetelność.

      Oferujemy

      Stabilne zatrudnienie na umowę zlecenie lub etat (3/4-1).

      Interesująca praca w młodym zespole.

      Możliwość rozwoju zawodowego i dalszego kształcenia.

  • Do opieki nad nieruchomością

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • Emeryt, najlepiej z prawem jazdy. Zamieszkały w Markach - ul. Bandurskiego/Okólna lub w pobliżu.

      Opieka nad nieruchomością w Markach.

      Wymagania

      Posługiwanie się telefonem.

      Drobne naprawy i konserwacje w podstawowym zakresie.
      Dyspozycyjność.

      Rzetelność.

      Dbałość.

      Oferujemy

      Umowa zlecenie/etat.

      Stabilne zatrudnienie.

      Telefon służbowy.

      Elastyczny czas pracy.

Pracodawcy w Warszawie