ITELEKT

Czy to Twoja firma?

ITELEKT praca

Gdynia

ITELEKT najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Gdynia
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ITELEKT

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ITELEKT

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ITELEKT

Siedziba główna w Gdynii

ITELEKT poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ITELEKT - oferty archiwalne

  • Projektant(ka) Automatyki (schematy + PLC)

    ITELEKT
    • 6 000-8 500 zł / mies.
    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • opracowanie i kontrola schematów elektrycznych (WSCAD, lub inny);

      • programowanie sterowników PLC i HMI (Mitsubishi, IFM, Siemens);

      • udział w uruchomieniach w Polsce (rzadko);

      • ustalenia szczegółów technicznych z Klientem (w jęz. ang.);

      Wymagania

      • Doświadczenie w projektowaniu układów elektrycznych i programowaniu PLC - min. 2 lata
        (preferowane stoczniowe);

      • Umiejętność pracy w zespole; komunikatywność, sumienność i precyzja;
        Sprawność w obsłudze komputera i programów biurowych;
        Podstawowa znajomość zasad BHP i gotowość ich przestrzegania;
        Umiejętność radzenia sobie z problemami;

      • Gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych (Słupsk, Kurzętnik);
        (prawo jazdy kat. B. konieczne w 75% wyjazdów)

      • Język angielski co najmniej dobry;

        Mile widziane:
      • Praktyczne obeznanie z przepisami i normami dotyczącymi instalacji elektrycznych na statkach;
      • Uprawnienia SEP do 1kV; Umiejętności diagnostyczne i uprawnienia pomiarowe;
      • Umiejętności radzenia sobie z zadaniami Elektromontera (samodzielność w uruchomieniach);

      Oferujemy

      • umowa o pracę, pełne świadczenia;

      • możliwość rozwoju zawodowego;

      • praca w przyjaznym, różnorodnym zespole;

      • praca w dobrych warunkach (tzn. pod dachem, czysto, ciepło, itd.);

      • opłacenie parkingu; miejsce pracy blisko SKM i autobusów;
  • Elektromonter /monter szaf elektrycznych

    ITELEKT
    • Gdynia

      Składanie szaf elektrycznych, praca stacjonarna, ok 20% czasu zajmuje wiercenie i inne prace w metalu

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe oraz uprawnienia SEP. Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony. Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji. Pracodawca zapewnia dobre warunki pracy, bardzo mało wyjazdów, praca głównie stacjonarna w pomieszczeniu. Wymiar czasu pracy oraz rodzaj umowy do uzgodnienia z pracodawcą

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 010 - 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdyni