Jindella Polska Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Jindella Polska sp. z o.o. praca

Wrocław

Witajcie, jesteśmy Jindella Polska, dynamicznie rozwijającą się firmą z siedzibą we wspaniałym Wrocławiu, która od początku swojej działalności w styczniu 2020 roku, z pasją oddaje się świadczeniu usług w obszarze rachunkowości i doradztwa podatkowego. Nasza misja jest prosta, lecz ambitna – pragniemy, aby zarówno nasi klienci, jak i my sami, mogli polegać na zmotywowanych, znakomicie wyszkolonych i proaktywnych pracownikach. To oni są sercem naszej firmy i gwarancją sukcesu naszych klientów.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki zakres usług, które są odpowiedzią na potrzeby nowoczesnego biznesu. Specjalizujemy się w przejmowaniu rozrachunków z dostawcami, co znacząco odciąża działalność naszych klientów. Wdrażamy również innowacje, takie jak automatyczne odczytywanie informacji logistycznych i optymalizacja procesu skanowania faktur, co przekłada się na efektywność i redukcję kosztów.

Jesteśmy dumni z naszego wkładu w rozwój rynku pracy, oferując usługi rekrutacyjne zarówno w Szwajcarii, jak i Europie Wschodniej. Rozumiemy, jak ważny jest dobór odpowiednich pracowników, dlatego nasze procesy rekrutacyjne są dopracowane do perfekcji, aby dostarczać naszym klientom najlepsze talenty.

W obszarze e-commerce, nasza ekspertyza w obsłudze klienta jest nieoceniona. Pomagamy firmom optymalizować ich działania, aby każdy klient czuł się wyjątkowo obsłużony i zadowolony z zakupów.

Nasza historia, choć krótka, jest intensywna i pełna wyzwań. Zawieszenie działalności w lipcu 2023 roku było dla nas ważnym momentem refleksji. Jednak każde wyzwanie traktujemy jako okazję do wzrostu i doskonalenia naszych usług.

W Jindella Polska wierzymy, że zaufanie i profesjonalizm to fundamenty, na których buduje się długotrwałe relacje z klientami. Dzięki naszemu zaangażowaniu i ciągłemu dążeniu do doskonałości, jesteśmy przekonani, że nasza firma ma solidne podstawy do dalszego rozwoju i osiągania sukcesów razem z naszymi klientami.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszej ekspertyzie i doświadczeniu. Razem możemy więcej!

Jindella Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pomoc kuchenna Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Jindella Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Jindella Polska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Jindella Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Warszawa
  4. Białystok
  5. Kraśnik
  6. Wrocław

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Jindella Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik Obsługi Gastronomicznej - Niemcy

    • 8 500-10 000 zł / mies.
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Dla wiodącego, niemieckiego operatora w branży gastronomicznej i cateringowej

      JINDELLA POLSKA Sp. z o.o.

      poszukuje pracowników na stanowisko:

      PRACOWNIK OBSŁUGI GASTRONOMICZNEJ

      (porządkowa/-wy, magazynier, pomoc kuchenna)

      Miejsce pracy: w wielu lokalizacjach na terenie całych Niemiec

      restauracje/bistro/kawiarnie/bary: w ośrodkach rekreacyjno-wypoczynkowych, na stacjach benzynowych, na imprezach cateringowych

      Zakres obowiązków

      Do Twoich obowiązków należeć będzie:

      -czynności związane z przygotowaniem posiłków i napojów

      -sprzątanie i utrzymanie higieny oraz porządku

      -przestrzeganie obowiązujących procedur i standardów

      -inne zadania zlecane przez przełożonego

      Wymagania

      Czego od Ciebie oczekujemy:

      -Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego

      -Samodzielności i dobrej organizacji

      -Otwartości, gotowości na zmiany

      -Atutem będzie doświadczenie w gastronomii

      Oferujemy

      Co oferujemy:

      -Wynagrodzenie brutto od 1830,00 euro

      -Niemiecką Umowę o pracę na pełny etat

      -Zakwaterowanie na koszt pracodawcy przez pierwszych 6 miesięcy zatrudnienia

      -Stabilne warunki pracy w bardzo znanej, niemieckiej firmie

      Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz; praca całoroczna, nie sezonowa

      Zapraszamy do aplikowania, zastrzegając sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pracodawcy w Wrocławiu