TOTIS sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

TOTIS sp. z o.o. praca

Warszawa

Jesteśmy TOTIS - Twoim zaufanym partnerem w świecie profesjonalnej kosmetologii. Nasza historia rozpoczęła się w Warszawie, ale nasze ambicje szybko przekroczyły granice kraju. Od momentu naszego debiutu na rynku w 2021 roku, z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do każdego aspektu naszej działalności, od dystrybucji produktów po edukację specjalistów.

W TOTIS Pharma, które jest sercem naszej firmy, koncentrujemy się na dostarczaniu produktów do modelowania konturów twarzy, biorewitalizacji, bioreparacji, a także na szerokiej gamie preparatów do dermapena i peelingów. Nasze kosmetyki do pielęgnacji profesjonalnej i domowej, nutrikosmetyki oraz produkty dla kosmetologii aparaturowej to efekt połączenia nowoczesnych technologii i rewolucyjnych odkryć. Jesteśmy dumni, że możemy oferować 100% oryginalne produkty najwyższej jakości, które są doceniane przez specjalistów w Polsce, na Ukrainie, w Mołdawii, Czechach i na Słowacji.

Misją, która nas prowadzi, jest pomoc profesjonalistom z branży w doskonaleniu ich wiedzy i kwalifikacji. Wiemy, jak ważne jest ciągłe rozwijanie się i dostosowywanie do zmieniających się trendów, dlatego organizujemy przedsięwzięcia edukacyjne i prowadzimy szkolenia, które pomagają naszym klientom promować ich markę osobistą i kliniki.

Jakość i bezpieczeństwo są dla nas priorytetem, co potwierdzają certyfikaty Mesoram i Facetem S. Cieszymy się, że nasza praca jest doceniana przez partnerów biznesowych, którzy uznają nas za bardzo dobrego partnera i czerpią przyjemność ze współpracy z nami.

W TOTIS zawsze stawiamy na transparentność i profesjonalizm. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać specjalistów z branży kosmetycznej, dostarczając im narzędzi, które pomagają im wyróżnić się na rynku i zapewniać najlepszą obsługę swoim klientom. Zapraszamy do dołączenia do grona zadowolonych partnerów i odkrycia, jak możemy wspólnie osiągnąć sukces w fascynującym świecie kosmetologii.

TOTIS sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy TOTIS sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TOTIS sp. z o.o.

Mapa TOTIS sp. z o.o.

Siedziba główna

TOTIS sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Leszno
  3. Chrzanów
  4. Gdańsk
  5. Bielsko-Biała
  6. Legnica
  7. Katowice
  8. Wrocław
  9. Zielona Góra
  10. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca TOTIS sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw marketingu

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma TOTIS jest wiodącym wyłącznym dystrybutorem na rynku kosmetyki profesjonalnej.

      Ekskluzywność, bezpieczeństwo i naturalne rezultaty stanowią główną przewagę konkurencyjną produktów Totis.

      W związku z rozwojem firmy TOTIS ogłasza nabór na stanowisko: Specjalista do spraw marketingu (medycyna estetyczna, kosmetologia).

      Zakres obowiązków

      Będziesz:

      - Pracować w doświadczonym zespole zajmującym się wszystkimi obszarami wsparcia marketingowego dla marek firmy,

      - Zapewniać wsparcie marketingowe zespołowi sprzedaży w Polsce, w tym na rynku kosmetyków do pielęgnacji skóry i włosów,

      - Badać rynek i jego trendy,

      - Wykonywać analizę konkurencji,

      - Pomagać w zapraszaniu klientów na seminaria, webinaria i inne wydarzenia,

      - Pomagać w organizacji wystaw i imprez, konferencje.

      -współpraca z wykonawcami w zakresie produkcji poligraficznej, upominków, sprzętu markowego

      Wymagania

      Potrzebne będą:

      - Wyższe wykształcenie (marketing/ekonomia),

      - Doświadczenie zawodowe na stanowisku Specjalista do spraw marketingu minimum 2 lata,

      - Umiejętność pracy w zespole,

      - Znajomość podstawowych zasad, podejść i narzędzi marketingowych,

      - Pożądane doświadczenie w prowadzeniu udanych dużych imprez,

      - Zdolność do monitorowania i analizowania rynku,

      - umiejętność pisania bezbłędnego (język polski)

      -znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego

      Oferujemy

      - Współpracę ze znanymi europejskimi markami,

      - Pracę w kreatywnym i profesjonalnym zespole,

      - Perspektywy rozwoju zawodowego,

      - Ekscytującą wielozadaniowość,

      - Wygodne biuro.

  • Kierownik sprzedaży B2C

    • Warszawa
    • Jesteśmy wiodącym dystrybutorem produktów z zakresu medycyny estetycznej. Zapraszamy specjalistę ds. sprzedaży do dołączenia do naszego przyjaznego zespołu.

      Wybierając to stanowisko, będziesz:
      • Poprawa sprzedaży detalistów kosmetycznych;
      • Prowadzić negocjacje z klientami na całym świecie;
      • Szukaj w sklepach z kosmetykami online i offline;
      • Wprowadzenie naszych produktów do oferty sklepów;
      • Negocjuj sposób negocjowania, zawierania umów i prowadzenia prezentacji;
      • Utrzymuj kontakt z kluczowymi kontrahentami;
      • Popraw wyniki.

      Wymagania

      Oczekujemy, że:

      - 6 miesięcy lub więcej doświadczenia w aktywnej sprzedaży

      - Znajomość i stosowanie podstawowych technik i metod sprzedaży;

      - Komunikatywny i umiejący sprawić, by ludzie czuli się swobodnie;

      - Nastawiona na wynik i osiągnięcie celów.

      Oferujemy

      Zapewniamy:

      - Praca w stabilnej firmie, która stale się rozwija, poszerzając swój zasięg terytorialny;

      - Możliwość skorzystania z bezpłatnych profesjonalnych zabiegów (jako modelka) u najlepszych lekarzy na warsztatach dla kosmetologów.

      - Terminowe wypłacanie wynagrodzeń;

      - Pięciodniowy harmonogram pracy od 9:00 do 18:00;

Pracodawcy w Warszawie