Dental Harmony Stomatologia

Czy to Twoja firma?

Dental Harmony Stomatologia praca

Warszawa

Witaj w Dental Harmony, Twoim przystani zdrowego uśmiechu w samym sercu Warszawy. Nasza historia zaczyna się w 2000 roku, kiedy to nasza założycielka, Małgorzata Skolimowska-Nakoneczna, uzyskała tytuł specjalisty stomatologii ogólnej. Od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze umiejętności i poszerzamy ofertę, aby zapewnić Ci opiekę na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w szerokim zakresie usług dentystycznych – od protetyki, przez implantologię, ortodoncję, aż po stomatologię estetyczną, periodontologię, endodoncję, stomatologię dziecięcą, profilaktykę i wybielanie zębów. Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych specjalistów, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy, zapewniając Ci indywidualne podejście i profesjonalną opiekę.

Jesteśmy dumni z naszej nowoczesnej aparatury, która umożliwia nam kompleksową diagnostykę i skuteczne metody leczenia. W Dental Harmony wierzymy, że innowacja i jakość idą w parze – dlatego też nieustannie inwestujemy w najnowsze technologie, abyś Ty mógł cieszyć się zdrowym uśmiechem.

Nasza lokalizacja przy ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie 45 w Warszawie jest łatwo dostępna zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem, co sprawia, że odwiedziny u nas są wygodne i bezproblemowe. Dbamy o to, aby każdy czuł się u nas jak w domu, a nasza przyjazna atmosfera i profesjonalizm to nasza przewaga konkurencyjna.

Pod kierownictwem Małgorzaty Skolimowskiej-Nakonecznej, Dental Harmony jest miejscem, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a doświadczenie spotyka innowację. Jesteśmy tu dla Ciebie, aby każda wizyta była krokiem w stronę zdrowego i pięknego uśmiechu. Zapraszamy do Dental Harmony – gdzie harmonia i zdrowie Twoich zębów są naszym priorytetem.

Dental Harmony Stomatologia najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Stomatolog Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Dental Harmony Stomatologia

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dental Harmony Stomatologia

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Dental Harmony Stomatologia

Siedziba główna

Praca Dental Harmony Stomatologia - oferty archiwalne

  • Lekarz Stomatolog - stomatologia zachowawcza, pedodoncja

    • Warszawa
    • kontrakt b2b
    • część etatu
    • praca od zaraz
    • Dental Harmony, to placówka medyczna świadcząca wysokiej jakości usługi w zakresie profilaktyki, stomatologii zachowawczej, pedodoncji, protetyki, ortodoncji, chirurgii, implantologii, endodoncji oraz periodontologii. Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę i dobieramy skuteczną metodę leczenia dla każdego pacjenta. Pracujemy w zespole specjalistów z każdej dziedziny stomatologii dzięki temu możliwe jest przeprowadzenia leczenia kompleksowego. Nasza klinika dysponuje sprzętem najwyższej jakości. Dzięki temu wszystkie niezbędne badania wykonujemy na miejscu.

      Nasz zespół składa się z 12 osób ( w tym lekarze dentyści, asystentki stomatologiczne, higienistki, rejestratorki medyczne oraz opiekun Pacjeta). Od 12 lat gabinet znajduje się w Centrum Warszawy, a dokładniej na Powiślu. W klinice znajdują się 3 gabinety zaopatrzone w najwyższej jakości sprzęt stomatologiczny (unity Stern Weber, mikroskop, sprzęt do wykonywania zdjęć RVG, piaskarki, mikrosilnik endodontyczny, itp.), pomieszczenie do sterylizacji narzędzi oraz pracownia RTG do wykonywania zdjęć pantomograficznych oraz cefalometrycznych. Rejestracja Pacjentów prowadzona jest przez rejestratorki medyczne w programie ProDentis, w którym również jest cała dokumentacja medyczna.

      Zakres obowiązków

      Poszukujemy lekarza, który będzie zajmował się leczeniem zachowawczym oraz pedodoncją.

      Wymiar czasu pracy: 1-2 zmiany w tygodniu. Jesteśmy w stanie dopasować się jeśli chodzi o organizację pracy. Możliwa praca na zmiany poranne lub popołudniowe oraz łączone (cały dzień). Godziny pracy gabinetu od poniedziałku do piątku to 9:00-20:00.

      Klinika zapewnia organizację wizyt pacjentów, asystentkę z doświadczeniem w pracy na cztery ręce, wyspecjalizowany sprzęt i materiały medyczne.

      Praca możliwa „od zaraz” lub w przeciągu 1-2 miesiąca.

      Wymagania

      • Prawo wykonywania zawodu

      • Doświadczenie zawodowe min 1 rok

      • Umiejętność pracy z „małymi pacjentami”

      • Wysoka kultura osobista i gotowość do pracy z Zespole

      • Odpowiedzialność

      • Punktualność

      • Sumienność

      • Znajomość języka angielskiego, inne języki obce będą dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • Nowoczesny sprzęt na każdym etapie pracy

      • Kontrakt b2b

      • Bazę pacjentów

      • Pomoc merytoryczną

      • Możliwość ścisłej współpracy i wymiany doświadczeń z innymi specjalistami

      • Każdy z gabinetów oraz recepcja wyposażona jest w lampę UV C, która skutecznie dezynfekuje pomieszczenie z wszelkich bakterii, wirusów czy grzybów

      • Obiekt monitorowany, z działającą klimatyzacją i dostępem do wi-fi.

      • Ekspres z pyszną kawą :)

Pracodawcy w Warszawie