Dental Med Marcin Graboń

Czy to Twoja firma?

Dental Med Marcin Graboń praca

Wrocław

Witaj w Dental Med Marcin Graboń – miejscu, gdzie uśmiech naszych pacjentów jest naszą największą satysfakcją. Nasza klinika, położona w sercu malowniczego Wrocławia przy ulicy Żmigrodzkiej 83, to owoc pasji i wieloletniego doświadczenia. Założona przez Marcina Grabonia, dumnie kontynuujemy tradycję doskonałej opieki stomatologicznej, którą rozpoczęliśmy już w 1999 roku, tuż po ukończeniu Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Specjalizujemy się w szerokim spektrum usług, które obejmują stomatologię ogólną, implantologię, ortodoncję, protetykę, a także bardziej zaawansowane zabiegi takie jak regeneracja kostna, chirurgia i periodontologia. Rozumiemy, że piękny uśmiech to nie tylko kwestia estetyki, ale również zdrowia i samopoczucia, dlatego oferujemy również wybielanie zębów, stomatologię zachowawczą, stomatologię dziecięcą, profilaktykę oraz endodoncję.

Nasze podejście do pacjenta jest holistyczne – każdy jest traktowany z indywidualnym podejściem, które zapewnia komfort i spokój podczas wizyty. Opinie naszych pacjentów są dla nas najlepszym świadectwem zaangażowania i profesjonalizmu, który wkładamy w naszą pracę każdego dnia.

Chociaż nie podajemy tutaj szczegółów dotyczących naszej pozycji rynkowej czy innych aspektów biznesowych, to nasz priorytet zawsze pozostaje niezmienny – zapewnienie najwyższej jakości usług stomatologicznych w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby oferować Państwu opiekę na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do Dental Med Marcin Graboń, gdzie zdrowy i piękny uśmiech staje się rzeczywistością. Nasza historia i doświadczenie są gwarancją Twojego zadowolenia. Czekamy na Ciebie, abyś mógł doświadczyć profesjonalizmu w każdym uśmiechu.

Dental Med Marcin Graboń najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Dental Med Marcin Graboń

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dental Med Marcin Graboń

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Dental Med Marcin Graboń

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bielsko-Biała
  3. Katowice
  4. Głogów
  5. Warszawa
  6. Gliwice
  7. Rzeszów
  8. Karlino
  9. Gorzów Wielkopolski

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Dental Med Marcin Graboń - oferty archiwalne

  • Asystentka / higienistka stomatologiczna

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Praca na 4 ręce;
      • Przygotowywanie gabinetu do pracy z Pacjentem;
      • Przygotowanie i sterylizacja narzędzi;

      Wymagania

      • Wykształcenie minimum średnie – kierunkowe;
      • Dyplom potwierdzający uzyskanie zawodu asystentki / higienistki stomatologicznej;
      • Doświadczenie zawodowe na stanowisku asystentka / higienistka stomatologiczna;
      • Doświadczenie w pracy na 4 ręce;
      • Sumienność, odpowiedzialność, dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;
      • Wysoka kultura osobista;

      Oferujemy

      • Pracę w gabinecie wyposażonym w nowoczesny sprzęt;
      • Pracę w zgranym zespole;
      • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
      • Umowa o pracę;
      • Praca dwuzmianowa;
      • Możliwość wykonywania zabiegów higienizacyjnych;

Pracodawcy w Wrocławiu